Magnetické tabule

Magnetické tabule

Nabízíme Vám výrobu a prodej kvalitních magnetických a plánovacích tabulí na zeď, jejich polepy a příslušenství.

Proč magnetické tabule?

Plánovací magnetická tabule se hodí pro mnohé účely u Vás ve firmě nebo v domácnosti. Na plánování úklidů, úkolů nebo vyznačení důležitých pracovních činností. Naše služba je unikátní především v tom, že nejsme limitováni obsahem tabule – zkrátka na ni můžeme natisknout cokoliv přesně podle Vašich potřeb. Na tabuli pak můžete psát fixem, připínat papírky pomocí magnetů nebo oba způsoby libovolně kombinovat.

Zatím nabízíme pouze dva rozměrové formáty (uvedeny níže), ale v případě zájmu vytvoříme i atypické velikosti a tvary. Kreativitě se meze nekladou. Takové tabule se pak hodí do školky nebo všech typů škol, dokonce i pro žáka nebo studenta jako netradiční, přitom velmi praktický a užitečný, dárek.

V ceně je zahrnutá praktická magnetická houba, fixy a zdarma 15 ks magnetek. Do poptávky nám stačí napsat, že potřebujete magnetek více, a připočítáme je jednoduše k ceně.

Pokud potřebujete s čímkoliv ohledně magnetických tabulí poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsou možné velmi výhodné množstevní slevy (vybavení do kanceláři, školy, …)

Plánovací magnetická tabule
– 150 x 100 cm
– 120 x 90 cm

Včetně potisku, magnetické houby, fixy, zdarma 15 kusů magnetek.

Cena: 3 850 Kč bez DPH

Máte zájem o jinou formu indoorové reklamy?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA