Orientační systémy a cedulky

Orientační systémy a cedulky

V naší reklamní agentuře pro Vás vyrobíme kvalitní orientační systém libovolných parametrů. Umíme vyrobit vše od jednoduchých jmenovek na dveře až po komplexní orientační systém a reklamní tabule. Každá orientační cedulka nebo tabule může mít libovolnou barvu, rozměr a tvar dle záměru a účelu.

Co si pod orientačním systémem připravit?

Na fotografiích níže si můžete prohlédnout, jak takový orientační systém vypadá. Může to být jednoduchá tabulka s adresou společnosti, otevírací dobou nebo dalšími údaji o firmě. Nebo například tabule do poschodí budovy s naznačenou strukturou jednotlivých pater. Často tyto informační systémy vídáme na úřadech nebo ve velkých korporátních budovách. Cílem orientačního systému je vždy co nejbezpečněji navést každého návštěvníka budovy, aby trefil tam, kam potřebuje bez zbytečného bloudění.

Jaké podklady od Vás pro výrobu potřebujeme?

Návrh designu orientačního systému probíhá vždy na míru – můžeme proto navolit libovolný rozměr a grafické rozvržení. Postačí nám od Vás zhruba napsaná struktura orientační tabule, kterou následně zpracujeme do grafické podoby, kterou pak odladíme dle Vašich přání.

Využíváme pro tisk na kvalitní plech nejmodernější technologie, které zaručují dlouhou životnost nápisu na orientačních systémech i v případě jeho použití v exteriéru.

Ukázky komplexních orientačních systémů

Reklamní tabule s reflexním polepem

Ukázky realizovaných cedulek na dveře bytů

Ukázka a ceny orientačních cedulek

21 Kč
21 Kč
wc
21 Kč
90 Kč
90 Kč
90 Kč
90 Kč
110 Kč
110 Kč
rhrj
105 Kč
tt
95 Kč

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA