Prezentační desky

Prezentační desky

Řešíte ve své firmě, v organizaci nebo ve spolku, jak reklamní či propagační tiskoviny ještě více vizuálně zatraktivnit? Především ze sady různorodých propagačních letáků, prospektů, různých nabídek a podkladů pro klienta můžete díky deskám vykouzlit jednotný celek, který zákazníka opravdu zaujme.

Prezentační desky se opravdu nejvíce hodí na všechny materiály, které nemají a ani nemohou mít pevnou vazbu. Jako modelový příklad si vezměme třeba prezentaci na veletrhu. Na veletrhu nabízíte několik produktů, ke každému máte připraven jeden prospekt, a do prezentačních desek danému klientovi, se kterým jednáte, vložíte pouze ty prospekty produktů, které jsou pro něj relevantní. Poskytnete mu tedy jen info, které opravdu potřebuje, a nezatěžujete jej komplexním katalogem, v němž by se pro svou rozsáhlost třeba ani nevyznal. Zároveň šetříte peníze, protože zákazníkovi dáváte k dispozici jen pro něj důležitý obsah na několika stránkách. Desky zároveň plní samozřejmě funkci složky – klientovi se nikde takové materiály neztratí, ani je nezaloží mezi jiné. Díky kvalitně zpracovaným prezentačním deskám také na první pohled vidí po návratu z veletrhu, jaké firmě desky patří a pouhým pohledem na složku si postupně fixuje Vaši firemní identitu.

Nepodceňte přípravu na veletrh, na nástup nové služby např. ve Vaší bance nebo pojišťovně, do nichž umisťujete nabídky či smlouvy, a investujte do oslnivých prezentačních desek, které si Vaši klienti zamilují.

Prezentační desky vyrábíme nejčastěji ve formátu A4 v následujících variantách

  • 1) A4 jednostranné s vnitřní chlopní (viz ukázka)
  • 2) A4 jednostranné bez chlopně
  • 3) A4 oboustranné s vnitřní chlopní
  • 4) A4 oboustranné bez chlopně
  • 5) jiný formát dle přání

Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kdykoliv s Vaší poptávkou kontaktovat.

Posuňte své reklamní tiskoviny na další úroveň díky prezentačním deskám

Samozřejmostí je od nás zpracování originálního grafického návrhu těchto prezentační desek, přičemž respektujeme logo manuál a barvy Vaší společnosti. Případně nám můžete poslat grafiku rovnou k tisku sami.

Využití originálních firemních prezentačních desek patří k zajímavým a velmi levným způsobům, jak své propagační materiály zviditelnit. Prezentační desky jsou naším oblíbencem – i my je v Grafstudiu používáme.

Ukázka prezentačních desek

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA