Netradiční dárky pro děti od reklamní agentury

11.4.2024

Věděli jste, že naše reklamní agentura nabízí také spoustu služeb a produktů pro děti? Jsou ideální jako netradiční dárky k narozeninám, k svátku, k vánocům. Například fotoobrazy a tisk na plátno oblíbené filmové postavy nebo počítačové hry, polepy a samolepky na PC, telefony a notebooky, nástěnné hodiny s potiskem do dětského pokoje, textil s potiskem, USB disk s potiskem a mnoho dalších.

Fotoobrazy a tisk na plátno

Vyrobíme pro Vaše děti profesionální fotoobraz téměř libovolné velikosti, s libovolnou tematikou. Najde dobré využití jako dekorativní prvek v dětském pokoji dítěte či dětí. Splňte sen svého dítěte, aby mělo svého inspirativního hrdinu nebo milovaného domácího mazlíčka před očima, když se vzbudí a půjde spát.

Pro tisk je možné využít Vaše fotografie nebo Vám nabídneme profesionálně zpracované fotky na libovolné téma. Obrazy tiskneme na kvalitní plátno a rozměry umíme zhotovit na základě Vaší poptávky a přání.

Umíme zhotovit i vícedílné fotoobrazy na plátno. Velikost a počet dílů jsme schopni upravit dle Vašich požadavků. A rovněž velkoformátové obrazy, klidně přes celou zeď dětského pokoje. Kontaktuje nás a dozvíte se víc.

Více o službě.

fotoobraz psa na plátně

Výroba obrazů na zeď

Výroba obrazů na plátno

Pokud chcete vyhotovit obraz v klasickém rámu, i to je možné. Potěšte své dítě originálním dárkem. Darování pěkné fotografie ve kvalitním rámu je i v současné době stále velmi oblíbené. Je jen na vás, jestli si necháte vytisknout osobní fotografii či zarámovat vlastí výtvarnou tvorbu.

Více o službě.

Polepy a samolepky na notebooky

Polepy či celopolepy úspěšně aplikujeme nejen na automobily, firemní dodávky či motorky a kola, ale také na notebooky a jiná zařízení v oblasti IT. Udělejte svému synovi či dceři radost novým notebookem nebo PC, který na sobě bude mít ještě originální polep… To budou dva dárky v jednom :-).

Na polepu může být zobrazena libovolná fotografie (oblíbený filmový hrdina, příroda, …) nebo může mít jen netypickou originální barvu či povrch.

Na zakázku vyrobíme libovolný polep nebo samolepku pro notebook, tablet, telefon, fotoaparát, PC sestavu, tiskárnu a další rozmanitá zařízení, které Vaše dítě využívá.

Více o službě.

Nástěnné hodiny s potiskem

reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Podobně jako fotoobrazy na zeď jsou i nástěnné hodiny zajímavým prvkem do dětského pokoje. Jedná se o opravdu originální dárek, protože mohou mít hodiny libovolný tvar a libovolný potisk. Kde jinde takové seženete, přímo na míru Vašemu dítěti, co má opravdu rádo?

Více o službě.

Textil s potiskem

U nás si můžete objednat i výrobu nejrůznějších reklamního textu s originálním potiskem na míru. Trička, mikiny, kšiltovky, rifle… To vše můžete Vašemu dítěti pořídit naprosto levně a originálně. A klidně ve více kusech, aby mu tato dávka oblečení dlouho vydržela :-).

Více o službě.

Vyšívání a potisk textilu

Reklamní USB flash disky – potisk USB disků

USB flash disk je v dnešní době výbavou téměř každého malého školáka – mít mobilní přenosné úložiště na dokumenty, obrázky či hudbu je naprostou samozřejmostí.

Dobře vymyšlený potisk USBčka je atraktivní, zapamatovatelný a je to věc, která Vašemu dítěti vydrží mnoho mnoho let.

Zajistíme pro Vás libovolné množství flashdisků o různých kapacitách, navrhneme originální potisk a pak jej moderní technologií na USB disk aplikujeme. Samozřejmostí je i možnost z výběru flešek různých tvarů, barev, velikostí. Věříme, že si u nás z bohaté nabídky vyberete.

Více o službě.

Výroba drobných předmětů do pokojíčku i do školní aktovky

Reklamní předměty se ukázaly být šikovným a efektivním pomocníkem nejen pro firmy v marketingových kampaních. Jako dárek můžete pro Vaše děti nechat zhotovit celé tematické sady zboží od propisek, přívěsků, klíčenek, až po kalendáře nebo diáře. K pohodlnému výběru předmětů vám poslouží naše obsáhlé katalogy, které jsou k dispozici níže na našich webových stránkách.

Více o službě.