Polep motocyklů

Polep motocyklů

V naší reklamní agentuře Grafstudio svým zákazníkům také realizujeme celopolepy motocyklů a motorek. Vedle již tradiční kategorie, které se věnujeme, celopolepům automobilů včetně reklamních polepů automobilů, jsme se rozhodli i pro motorky vzhledem k Vaší stále větší poptávce po této službě. Nečekejte na to, až bude motocyklová sezóna v plném proudu, nechte si od nás vašeho dvoustopého miláčka vylepšit co nejdříve!

S celopolepy máme již bohaté zkušenosti a využíváme jen trvanlivé folie té nejvyšší kvality. Na svou motorku si můžete vybrat polep z nepřeberného množství barev a vzorů.

Výhody celopolepů motorek

K největším výhodám patří určitě oživení barev a designu vaší motorky – z našich zkušeností víme, že vhodně zvolený polep dokáže vizuálně udělat i ze staršího stroje téměř nový. To však není zdaleka všechno, k dalším výhodám našich celopolepů patří:

  • ochrana laku karoserie před poškozením a poškrábáním odletujícími kamínky
  • ochrana před povětrnostními vlivy, korozí, nečistotám, špíně
  • oprava poškozené fólie je méně nákladnější než oprava laku
  • velká paleta designových a barevných fólií k výběru
  • provedení polepu za rozumnou cenu s možností nechat polep kdykoliv odstranit

Lze polepit celou motorku nebo jen dílčí části dle Vašich priorit a přání

Pokud nechcete polepit celou motorku, je možné polepit jen několik prvků karoserie (zrcátka, tuningové doplňky a jiné). Dále je možné aplikovat 3D wrap karbonem.

Nevíte, co všechno polep motorek obnáší? Nerozumíte některým z uvedených termínů? Pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, sdělíme Vám, jaké jsou možnosti.

Ukázky celopolepů motocyklů

Realizovaný celopolep motorky

Líbí se Vám naše práce? Dovezte k nám svou motorku :-). Jedna z předností naší reklamní agentury je to, že velmi dbáme na individuální přístup, aby byl zákazník spokojený. Spokojený zákazník je totiž ta nejlepší reklama, do které rádi investujeme!

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA