Reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Na službu výroby reklamních nástěnných hodin s potiskem jsme v naší reklamní agentuře Grafstudio obzvláště hrdí. Jedná se o originální způsob neinvazivní reklamy, kterou můžete využít na Vašich pracovištích, nebo jako dárkové předměty pro zákazníky či klienty.

Díky libovolnému tvaru a barevnému potisku lze hodiny vytvořit na motivy jakéhokoli logotypu (viz ukázka hodin podle tvaru našeho loga), a tím vytvořit z hodin ve Vašem firemním prostředí příjemnou „ozdobu“. Ta plní jak praktický účel, tak i ten reklamní. Například na Vaše klienty, s kterými jednáte u sebe na pobočce (například v zasedací místnosti) tímto zdůrazněním vlastní značky a brandu můžete udělat velmi pozitivní dojem.

Nemáte ještě ve firmě ani jedny originální hodiny, které by reprezentovaly Vaší společnost ve správných barvách a světle? Neváhejte nám zavolat či napsat, navrhneme Vám optimální řešení reklamních nástěnných hodin s potiskem. Tyto hodiny se řadí opravdu k exkluzivním a velmi originálním reklamním předmětům, které prostě musíte zkusit.

  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NAKUPTE ROVNOU V NAŠEM E-SHOPU

 

Ukázka reklamních nástěnných hodin na zakázku

Kromě atypických nástěnných hodin na zakázku pro Vás také máme spoustu hodin, budíků i náramkových hodinek od našich dodavatelů rovnou k objednání. Můžete si vybrat ze spousty typů hodin rovnou z katalogu, objednat konkrétní množství a my Vám na ně vytiskneme jednoduché logo, slogan a podobně.

Jak naše spolupráce probíhá?

Pomocí formuláře níže vyplňte specifikace, jaké mají hodiny splňovat.

  • Výběr vhodného typu hodin, modelu, značky z našeho Katalogu, který Vám pošleme na vyžádání
  • Počet kusů hodin, který si přejete polepit
  • Vytvoření grafického návrhu hodin – potisku, který do hodin budeme vlepovat
  • Vlepení potisku, technické úpravy hodin, pokud budou potřebné, apod.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA