Kovové reklamní konstrukce – výroba billboardů a poutačů

Kovové reklamní konstrukce – výroba billboardů a poutačů

V naší reklamní agentuře Grafstudio nabízíme výrobu kovových konstrukcí včetně instalace a osvětlení. Touto službou reagujeme na přání a potřeby zákazníků, kteří chtějí zajistit návrh, výrobu a také instalaci výsledných bannerů, poutačů nebo billboardů. Máme k dispozici techniku, se kterou je umístění našich grafických materiálů hračkou.

Stánky, obchody, ale také například čerpací stanice mají různé venkovní dispozice a nelze vyrábět unifikovanou grafiku se stejnými rozměry pro všechny klienty. Proto se spolu po naší telefonické nebo e-mailové konzultaci domluvíme na schůzce, která také bude zahrnout přeměření štítů budov, plotů, bran, konstrukcí a podobně, abychom s těmito rozměry mohli počítat rovnou při návrhu. Od reklamní plochy se také odvíjí cena za tisk a materiál, takže až po změření Vám můžeme upřesnit předběžnou kalkulaci.

Máme mnohaleté zkušenosti s návrhem profesionální grafiky, která zaujme a odpovídá všem současným standardům – zkrátka jde s dobou.

Co když na stávající budově nebo venkovní dispozici nemáme žádný prostor pro billboard?

To není žádný problém. Jsme schopni navrhnout, vyrobit a na místě svařit profesionální kovové reklamní konstrukce, které jsou přesně na míru vyrobeny Vašim potřebám i pro efekt reklamy, která se na nich bude pyšnit. Výroba reklamních konstrukcí je rychlá, dostupná a pomůže Vám zviditelnit Vaši firmu nebo prodejnu.

Konstrukci můžeme uchytit buď na budovu nebo jí vytvořit betonové patky, aby stála pouze na zemi. Nechte výrobu reklamy včetně kovové konstrukce na Grafstudiu – naši technici se postarají o vše, co budete pro prezentaci Vaší firmy a služeb potřebovat.

Ukázky kovové reklamní konstrukce:

Čerpací stanice

Kovodemont:

Líbí se Vám námi zhotovené realizace? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou, a co nejdříve Vás budeme kontaktovat. Vážíme si každého našeho zákazníka. Jsme tu pro Vás.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA