Foto obrazy a tisk na plátno

Foto obrazy a tisk na plátno

Vyrobíme Vám profesionální fotoobraz téměř libovolné velikosti, který může být určen pro nejširší využití. Dobře poslouží jako dekorativní prvek u Vás doma nebo ve firmě.

Pro tisk je možné využít Vaše fotografie nebo Vám nabídneme profesionálně zpracované fotky na libovolné téma. Obrazy tiskneme na kvalitní plátno a rozměry umíme zhotovit na základě Vaší poptávky a přání. Nejčastějšími formáty jsou A5 (na noční stolek), A4, A3 na zeď nebo umíme i mnohem větší formáty. K dispozici máme moderní tiskárny vyznačující se perfektní kvalitou tisku, můžete si být tedy jisti, že Vaše fotky budou opravdu krásné. Pro kvalitní tisk je však potřeba mít fotografii k dispozici v relativně vysokém rozlišení – pokud si nevíte rady, využijte nezávaznou poptávku dole na této stránce, kde specifikujete velikost obrazu a další požadavky na rám, barvu nebo zasklení, a my Vám poradíme, co k tomu bude potřeba.

Více o tisku a výrobě fotoobrazů se dozvíte na stránkách našeho projektu www.tiskovnik.cz

Ukázky realizovaných foto obrazů:

Fotky na plátno
foto-obraz (9)

Jak je patrné z přiložených fotografií, je vhodné zhotovit jak foto obrazy s osobní tematikou (fotky ze svatby, fotky dětí), tak firemní (prezentační obraz s logem firmy), nebo i různě upravené fotografie z filmů nebo počítačových her např. do dětského pokoje.

Vícedílné fotoobrazy na plátno

Umíme zhotovit i vícedílné fotoobrazy na plátno. Velikost a počet dílů jsme schopni upravit dle Vašich požadavků.

Foto obraz na plátno jako osobní dárek

Velkoformátový tisk plakátů

Dokážeme Vám vytisknout libovolně velký plakát do  šířky A0 a skoro libovolné délky. V případě, že máte o službu zájem, opět nás neváhejte kontaktovat.

Tisk obrazů pro firmy

foto-obraz-firmy

Foto atelier a služby fotografa

Nyní Vám umíme nabídnout i fotografické služby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA