Náhrobní desky – ALU desky Dibond

Náhrobní desky – ALU desky Dibond

Nabízíme výrobu levných náhrobních desek z ALU desky Dibond. Libovolný nápis s motivem se na desku aplikuje pomocí speciální pískové fólie, která je imitací klasického pískování.

Jaké má tato náhrobní deska výhody?

Povrch desky je na první pohled téměř nerozeznatelný od kamenných náhrobků. Včetně skleněného povrchu, které naše desky rovněž napodobují. Jedná se o velmi věrnou imitaci klasické náhrobní desky.

Využívaný materiál je velmi kvalitní a odolný proti povětrnostním vlivům. Náhrobní deska je vystavena přírodním živlům 24 hodin denně. Víme, jaké materiály zvolit, aby rozmarům počasí odolaly co nejdéle.

K hlavním výhodám, oproti ostatním typům náhrobků, patří několikanásobně nižší cena, rychlost a jednoduchost výroby včetně vyhotovení složitých motivů. Cena za zhotovení náhrobku z ALU desky Dibond se stanovuje individuálně podle velikosti náhrobní desky a podle množství textu či složitosti motivů.

Hotovou desku je pak možné zaslat balíkem poštou či si pro ni můžete přijet po předchozí domluvě k nám buď na provozovnu do Dubí-Drahůnek nebo do Litvínova v Ústeckém kraji. Případně jsme schopní Vám ji dovést, pokud se na tom s námi domluvíte, a není to příliš daleko od provozovny. Kontakty a adresy provozoven najdete zde.

Ukázka realizace – náhrobní deska

Náhrobní deska má standardní rozměry a spolu s textem je na ni vyobrazen decentní symbol. Motiv či styl písma lze změnit dle individuálních přání a požadavků zákazníka.

Máte o zhotovení náhrobní desky s imitací pískování zájem?

S důvěrou se na nás obraťte, pokud máte o tuto službu zájem, na vše potřebné se Vás zeptáme pro kalkulaci a následnou výrobu desky.

Je pro nás povinností vyjít Vám vstříc i se specifickým požadavky, co se týká tvaru desky, rozměrů, grafického návrhu desky a vytištěných informací na fólii. Kdykoliv nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA