Plastové náhrobní desky

Plastové náhrobní desky

Nabízíme výrobu levných plastových náhrobních desek. Libovolný nápis s motivem se na desku aplikuje pomocí speciální pískové fólie, která je imitací klasického pískování.

Povrch desky je na první pohled téměř nerozeznatelný od kamenných náhrobků včetně skleněného povrchu, které naše desky rovněž napodobují.

Využívaný plastový materiál včetně fólie je velmi kvalitní a odolný proti povětrnostním vlivům. K hlavním výhodám oproti ostatním typům náhrobků patří několikanásobně nižší cena, rychlost a jednoduchost výroby včetně vyhotovení složitých motivů.

Cena za zhotovení plastového náhrobku se stanovuje individuálně podle velikosti náhrobní desky a podle množství textu. S důvěrou se na nás obraťte, pokud máte o tuto službu zájem, na vše potřebné se Vás zeptáme pro kalkulaci a následnou výrobu desky.

Hotovou desku je pak možné zaslat balíkem poštou či si pro ni můžete přijet po předchozí domluvě k nám buď na provozovnu do Dubí-Drahůnek nebo do Litvínova v Ústeckém kraji.

Ukázka realizace – plastová náhrobní deska

Deska má standardní rozměry a spolu s textem je na ni vyobrazen decentní symbol. Motiv či styl písma lze změnit dle individuálních přání a požadavků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA