Roll up systémy a bannery

Roll up systémy a bannery

Nabízíme pro Vaši firmu výrobu roll up systémů a bannerů od A do Z, prezentační stojany a další propagační materiály. Nevíte, o co se jedná? V dalších řádcích Vám vše potřebné vysvětlíme.

Roll up systémy a bannery jako efektivní přenosná reklama

Roll up bannery jsou čím dál více populární. Je tomu tak hned z několika důvodů: pěkně vypadají, jsou efektní, šetří místo a tudíž maximalizují efekt reklamy i na malé ploše. Roll upem nejvíce zaujmete na oborových veletrzích, ale i v prodejně, před prodejnou na ulici, u vstupu do sídla firmy… Možností, kde roll up využít, je celá řada. Jeho přenositelnost a umístění nevyžadující jakoukoliv montáž však je největší výhodou roll up banneru.

Tvoříme bannery od A do Z: od grafického návrhu po tisk

Aby byl efekt této reklamy maximalizován, banner musí být samozřejmě originálně a vkusně vytvořen. S návrhem banneru do roll up systému Vám rádi pomůžeme, a také zajistíme jeho následnou výrobu. Můžete si být jisti tím, že s bannerem od nás zaujmete. A hlavně nebudete pozadu za konkurencí, která tuto reklamu při nejrůznějších příležitostech využívá.

Roll up vznikl především pro svou obrovskou výhodu oproti billboardům nebo plachtám: nejste omezeni jednou reklamou, můžete jich mít kolik budete chtít a stále na stejném místě… Reklamy by však na sebe měly tematicky navazovat, měly by pracovat s očekáváním toho, kdo se na ně dívá – s očekáváním potenciálního zákazníka. I graficky by měly být jednotné, aby bylo jasné, že patří stále k sobě. Naši šikovní grafici pro Vás navrhnou roll up nebo prezentační stojan přesně podle účelu a zaměření propagovaných produktů nebo služeb. Dále zajistíme profesionální tisk nejnovějšími technologiemi na kvalitní povrch.

Prezentační stojan – rozměry roll upu a ceník

  • Plocha roll up systému 2 x 1 m / 1 ks
  • Celková plocha 3 x 2 m

Ukázka řešení roll up banneru pro společnost Kovodemont Czech a.s.

Roll up systém (banner)
3 kusy včetně potisklého banneru
nyní za akční cenu na dotaz.

Neváhejte a kontaktujte naše specialisty přes Nezávaznou poptávku níže, nebo nám na sebe nechte číslo a my Vám zavoláme. Pokud se v roll upech neorientujete, rádi Vám vše potřebné vysvětlíme: jak připravit případné grafické podklady pro naše grafiky, jaké jsou vhodné rozměry či kolik bannerů byste ideálně pro Vaše účely potřebovali. Při vyšším odběru je možná sleva!

Další ukázky roll-upů

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA