Polepy 3D wrap foliemi

Polepy 3D wrap foliemi

Kromě reklamních celopolepů a polepů vozidel se naše reklamní agentura Grafstudio zabývá i polepy 3D wrap foliemi. Nejvíce zákazníků sice poptává polep automobilů 3d wrap folií, folie jsou však natolik univerzální, že je lze využít pro motocykly, elektrospotřebiče, notebooky apod.

Polep 3D wrap foliemi se od standardních celopolepů liší jiným způsobem aplikace, kvalitnějším a lehčím materiálem, ale hlavně různými vzory a texturami na povrchu fólie, které naprosto hladké standardní polepy nemají.

Folie odebíráme výhradně od ověřeného dodavatele, který nabízí folie té nejvyšší kvality. Díky široké nabídce folií má zákazník vždy možnost vybrat si preferovaný vzor (texturu) folie včetně její barvy.

Co je možné 3d wrap foliemi polepit?

  • Polep vozidel 3D wrap foliemi
  • Polep autobusů 3D wrap foliemi
  • Polep motocyklů 3D wrap foliemi
  • Polep elektrospotřebičů 3D wrap foliemi
  • Polep prvků interiéru 3D wrap foliemi
  • a další…

Výhody celopolepů aut

K výhodám polepů 3d wrap foliemi patří v první řadě především ochrana laku před poškozením a poškrábáním, respektive zakrytí mírně poškozené části laku na autě. A také zejména vylepšení designu automobilu, kdy polepem střechy nebo kapoty vznikne velmi zajímavá kombinace barev. Tato folie má také výhodu oproti standardním foliím, že na jejím povrchu může být i vzor-textura (například mřížkovaná), což auto po vzhledové stránce výrazně zviditelní.

Velmi se nám osvědčil polep drobných prvků na autě jako jsou zpětná zrcátka, spoilery, nárazníky, kliky od dveří, nebo jakékoliv tuningové doplňky

Ukázky polepů automobilů 3D wrap foliemi

Polep střechy černou 3d wrap fólií, vnitřní plasty karbonem

Polep střechy se vzorem

Polep kapoty karbonem, střechy a zrcátka do bílé 3d wrap folie

IMAG1043

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA