Na návrh a výrobu reklamních aromatických visaček jsme specialisté

10.3.2024

Aroma visačky do auta jsou skvělým a navíc univerzálním reklamním předmětem, kterým potěšíte své obchodní partnery a zákazníky. Aromavisačky jsou tak oblíbené, že se nemusíte bát, že by skončily u zákazníků někde v šuplíku – naopak jim budou dělat parádu v jejich voze a reklama tak bude velmi často na očích.

aromatické visačky pro společnost Truck Servis

Ukázka námi realizovaných aroma visaček pro společnost Truck Servis.

Naše služba, kterou v rámci zhotovení aromavisaček poskytujeme, je velmi komplexní. Zajistíme pro Vás grafický návrh aromavisaček, výrobu Vámi požadovaného počtu kusů, budete si moci vybrat tvar raznice visaček a navíc vůni, která se Vám bude líbit a bude Vám nejvíce vonět.

Grafický návrh aromavisaček vytváříme tak, aby dokonale korespondoval s Vaší firemní identitou – barvy, písmo, reklamní sdělení, obrázky – to vše se volí s ohledem na Vaše logo a reklamní motivy.

O aromavisačkách – podrobné info

  • Materiál visaček – standardní kašírovaná lepenka o tloušťce 1,6 mm s matným povrchem
  • Potisk visaček – UV ofsetový tisk CMYK přímo na lepenku, libovolný grafický návrh, která navrhneme my nebo dodává klient
  • Vůně – jsou využívány kvalitní, zdravotně nezávadné potravinářské vonné esence: vanilka, oceán, ledový vítr, black, new car, lesní plody, citron, zelený čaj.
  • Doba zhotovení – do 10 dnů od schválení grafiky
  • Cena – čím větší počet kusů aroma visaček objednáte, tím platíte méně.

Další informace včetně katalogu tvarů visaček a raznic najdete na samostatném profilu služby Reklamní aromavisačky.