Aromatické visačky – aromavisačky

Aromatické visačky – aromavisačky

Reklamní aromatické visačky (známé též pod pojmem reklamní visačky, aroma visačky, stromečky do auta, vonné stromečky či osvěžovače vzduchu) patří k velmi oblíbeným propagačním předmětům, které zaujmou nejen vůní, ale samozřejmě také svou vizuální podobou.  

Naše reklamní agentura vám v rámci propagace vašich služeb či zboží zhotoví voňavé visačky na míru tak, aby tvarem i grafikou zcela korespondovali s vaší firemní identitou (logo, slogan či jiný motiv).

Reklamní visačky jsou vyráběny z kašírované lepenky o tloušťce 1,6 mm s matným povrchem. Potisk je realizován UV ofsetovým tiskem CMYK přímo na lepenku, přičemž konečný vizuální tvar je vždy v režii klienta. Pro vonný efekt jsou využívány kvalitní, zdravotně nezávadné potravinářské vonné esence. Můžete si vybrat z těchto dostupných vůní: vanilka, oceán, ledový vítr, black, new car, lesní plody, citron, zelený čaj.

Tvary raznic pro aroma visačky

Tvary raznic pro aroma visačky v PDF

Doba zhotovení visaček obvykle bývá 10 dnů od schválení grafiky, výsledná cena se odvíjí od počtu kusů. Čím větší počet kusů aroma visaček objednáte, tím platíte méně.

Reklamní aromatické visačky do auta a jejich využití

Osvěžovače vzduchu jsou nejen dokonalým reklamním předmětem, který propaguje vaše služby či produkty, ale i skvělým dárkem, který určitě zákazník ocení. Jejich využití je opravdu pestré, mohou sloužit jako poděkování za věrnost, jako přání k jubileu či k Vánocům anebo jako celoroční kalendář. Jako kvalitní osvěžovače vzduchu (známé „vonné stromečky“) je navíc ocení každý motorista.

Reference – reklamní aroma visačky na míru

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA