Odstraňování celopolepu

Odstraňování celopolepu

Může se stát, že se Vám polep na automobilu nebo motorce již nelíbí a chcete jej odstranit. To není žádný problém, pokud byl polep realizovaný našimi zaměstnanci. V případě, že si koupíte automobil nebo motorku z autobazaru, kde již polep je – tam záleží na tom, jak byl polep proveden. Kontaktujte nás, protože nejprve musíme zjistit, jakou technologií byl polep proveden a zda je jeho odstranění možné bez následků.

Kdy lze uvažovat o odstranění polepu?

V následujících bodech se zaměříme na celopolepy na auto, je však možné tyto otázky aplikovat na jakýkoliv polep:

  • Polep byl aplikován neodborně svépomocí nebo firmou, která nemá s aplikací polepu dostatek zkušeností – má viditelné vady (srolování, vzduchové bubliny apod.
  • Efekt, který jste si od polepu slibovali, se nenaplnil, nebo se Vám již nelíbí
  • Důsledkem stáří a působení povětrnostních vlivů je polep viditelně opotřebovaný a není hezký
  • Změnili jste firemní logo, slogan, barvy, kontaktní údaje a je nutné z firemního auta odstranit starý polep a aplikovat nový

Výměna starého polepu za nový

Další variantou je odstranit starý polep (např. s množstvím mechanického poškození) a nahradit jej polepem novým. Dalo by se říci, že u nás v Grafstudiu se na celopolepy aut přímo specializujeme. Neváhejte nás oslovit a nabídneme Vám slevu při odstranění starého polepu a aplikaci nového. Znovu si oživíte svůj vůz a ještě ušetříte.

Nabízíme tyto typy polepů, u nichž je možné i jejich následné odstranění polepů:

Ceny a technologie při odstranění polepu

Odstraňování celopolepu provádíme za cenu od 2500 Kč do 3500 Kč. Ceny se však mohou výrazně lišit zejména podle obsahové plochy polepu. Při finální kalkulaci záleží na ploše celopolepu i typu vozidla nebo předmětu.

Využíváme přístroj Vinyl Steam Remover Pro. Tento parní odstraňovač fólií nevyužívá žádné chemikálie, pouze přirozených vlastností vody a je tedy k předmětu naprosto šetrný. Nebojte se nás požádat o nezávaznou kalkulaci, zda je možné konkrétní polep touto metodou odstranit.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA