Potisk igelitových tašek

Potisk igelitových tašek

Naše reklamní agentura Grafstudio nabízí velmi užitečnou službu, která je zajímavá především pro malé a větší firmy – potisk igelitových tašek na míru. Ve spolupráci s naším dodavatelem tašek Vám dodáme libovolné množství kvalitních plastových tašek (PVC), navrhneme originální grafické řešení a realizujeme výrobu těchto plastových tašek v co nejkratším termínu, aby byly připraveny pro Vaši reklamní kampaň či další použití.

Igelitová taška s potiskem jako efektivní reklamní předmět

Využití pro tašky se samo nabízí:

  • pro účely veletrhu či promo akce, přičemž v tašce mohou být další reklamní materiály a prospekty Vaší společnosti
  • v prodejně specializovaného zboží si zákazník odnese svůj nákup rovnou ve firemní tašce
  • pro zaměstnance Vaší firmy
  • a spousta dalších způsobů použití…

Reklamní tašky jako reklamní předměty jsou velmi účinné, protože mnoho zaměstnanců či zákazníků tuto tašku nebude vyhazovat, ale naopak s ní bude dále chodit na nákupy a nosit ji při běžných činnostech. A právě tento způsob užití splní cíl tašek dokonale – tašky se přetaví ve velmi efektivní každodenní reklamu pro Vaši společnost.

Nechte si tašky s potiskem zhotovit u nás – rychle a levně

Jako u každé z našich služeb, vycházíme vždy vstříc individuálním požadavkům klientů, množstevní slevy jsou možné. Je možno dodat více barevných variant tašek, než jsou vyobrazeny na ukázce. Pokud se rozhodnete připravovat grafický návrh tašky sami, kontaktujte nás předtím, abychom Vám sdělili vhodný barevný kontrast oproti zamýšlené barvě tašky jako podkladu a také přesný rozměr tašky. V opačném případě Vám grafický návrh rádi zhotoví naši profesionální grafici, kteří citlivě a zároveň výstižně zvolí vhodné řešení.

Ukázka jednobarevného potisku igelitových tašek:
IMAG0046

Kontaktujte nás, sdělte nám specifikace na igelitové tašky. Navrhneme Vám moderní a efektivní řešení, které Vás bude reprezentovat po dlouhou dobu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA