Polepy a samolepky na notebooky

Polepy a samolepky na notebooky

Polepy či celopolepy úspěšně aplikujeme nejen na automobily, firemní dodávky či motorky a kola, ale také na notebooky a jiná zařízení v oblasti IT. Jedná se o další možnost zviditelnění Vaší firmy. Například na jednání, veletrhu či prezentaci Vašich produktů či služeb je velmi efektní mít před sebou tablet či notebook s firemním tematickým polepem, který také viditelně reprezentuje Vaši firmu jako celek.

Na polepu může být zobrazeno Vaše logo, firemní slogan, nebo formou celopolepu může být oblepen notebook ve firemních barvách. Pokud jste například fotograf, může být celý notebook dokonce oblepen Vaší nejoblíbenější a nejreprezentativnější fotografií. Všude tam, kde si notebook vezmete (do kavárny, restaurace, na jednání s klientem), na sebe budete poutat patřičnou pozornost. O což v reklamě jde :-).

Na zakázku vyrobíme libovolný polep nebo samolepku pro notebook, tablet, telefon, fotoaparát, PC sestavu, tiskárnu a další rozmanitá zařízení.

Stačí jen vyplnit předběžnou nezávaznou poptávku níže a ozveme se Vám s návrhem řešení na polep či celopolep notebooku a dalších zařízení. Do poptávky prosím popište typ zařízení, preferovaný motiv polepu (logo firmy, …) a předběžné rozměry polepu.

Na polepy jsme specialisté. Co všechno Vám v reklamní agentuře Grafstudio oblepíme kvalitními fóliemi?

Co když se Vám polep notebooku už nebude líbit? Žádný problém, odstraníme jej.

Kromě realizace se také specializujeme na odstraňování celopolepu. Pokud tedy již nejste s polepem spokojeni, chtěli byste třeba jiný z důvodu opotřebování, neváhejte a kontaktujte nás také.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA