Popisná čísla na dům

Popisná čísla na dům

Nabízíme Vám výrobu kvalitních a odolných plastových a hliníkových popisných čísel na dům a tabulek s libovolnou grafikou nebo textem dle Vašeho přání. Ozdobte svůj dům vkusným, decentním označením, z kterého budete mít radost.

Tvorba popisných čísel na dům je další z našich doplňkových činností, kterým se věnujeme vedle reklamních tiskovin nebo plachet. Tato služba je tedy určena primárně pro domácnosti, ale samozřejmě i pro firmy nebo bytová družstva – např. popisné číslo na provozovnu či tabulku s adresou provozovny na zeď, tabulky na panelové či cihlové domy, továrny a podobně.

Naši klienti se na nás obracejí zejména s poptávkami atypického označení domů, např. 2874b. Ne pro všechny adresy lze totiž využít standardizovaná předtisknutá čísla 1–1000. A také klientům můžeme nabídnout atypické nebo umělecké podoby popisných čísel v rozličných tvarech a barvách. Nemusíme se však orientovat pouze na plast, po domluvě můžeme čísla a tabulky vytvořit i z jiných materiálů (kov, dřevo, plech, …).

V případě standardního provedení popisných čísel na dům vám můžeme nabídnout bezkonkurenční cenu.

Provedení popisných čísel a tabulek – parametry

  • Využíváme velice odolný plast (sendvičový dibond) či plast-kov (na přání možnost výroby i z jiných materiálů). Popisné číslo na domě je vystaveno nepříznivým vlivům počasí 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Proto na výběr vhodného materiálu klademe velký důraz.
  • Možnost provedení hranaté i oválné tabulky s popisným číslem. Zde záleží čistě na vašem vkusu, jaký tvar či styl písma si vyberete.
  • Rozměr tabulky je nejčastěji 150 x 200 mm. Tento rozměr doporučujeme zachovat ve většině případů.

Cena tabulek a čísel popisných domů na zeď

  • Aktuální akční cena plastových tabulek:
    Obdélníkové: 79,-/ks
    Oválné: 99,-/ks 
  • Cena hliníkových čísel popisných: 240 Kč.

Akční cena platí do odvolání.
Neváhejte a pošlete nám ještě dnes svou nezávaznou poptávku.

Ukázka provedení plastových a hliníkových popisných čísel na zeď

Ukázka výroby plastových tabulek na dům

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA