Reklamní stojany "áčka"

Reklamní stojany „áčka“

Reklamní a poutací stojany, takzvaná „áčka“ či trojúhelníky, patří do širokého okruhu našich služeb pod indoorové i outdoorové reklamy, které se u zákazníků těší velké oblibě.

Konstrukce těchto reklamních stojanů je velmi jednoduchá – skládají se pouze ze dvou potištěných desek, které jsou v jejich spodních částech spojeny dvěma řetízky. Tyto reklamní stojany se velmi dobře přenášejí a při uskladnění zabírají velmi málo místa. Hodí se před vchod obchodu, do výloh, na veletrhy a pro další široké využití a možnosti efektivní propagace.

Vzhledem k jednoduchosti jejich konstrukce nejsme omezeni rozměrem desek, jsme schopni Vám připravit libovolné rozměry stojanů přesně na míru dle Vašich potřeb. Stojany vyrábíme z kvalitní dibondové desky (buď z hliníku nebo plastu). Díky tomu vynikají vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám (přímému slunci, dešti, nízkým teplotám).

Toto řešení přenosné reklamy je velmi praktické, moderní a multifunkční. Mějte s sebou vhodnou reklamu kdekoliv půjdete bez nutnosti složité montáže a demontáže. Reklam doporučujeme vytvořit několik druhů, abyste měli pro každou příležitost to správné sdělení.

Nevíte si rady s tím, co by mělo být na „áčku“ vytisknuté?

Od toho jsme tu my, reklamní agentura Grafstudio. Nechejte na nás nejen výrobu, ale i grafický návrh této reklamy, který zhotovíme na míru. Vymyslíme jasné sdělení, které bude rezonovat s Vašimi zákazníky, v poutavé formě.

Příklad ceny standardního reklamního stojanu „áčka“

  • Rozměr 70 x 50 cm
  • Cena zahrnuje polep obou stran
  • Cena bez DPH 1 150 Kč

Je možné se domluvit na množstevních slevách a individuálních cenách, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky reklamních áček

Jak je z ukázek patrné, reklamní stojany jsou ideální pro jednoduché, přímočaré sdělení, které zaujme procházející potenciální zákazníky. Na ukázce vlevo můžete vidět atypický tvar stojanu, který jsme vyřezali podle tvaru točené zmrzliny.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA