Digitální tisk

Digitální tisk

Digitálním tiskem označujeme způsoby umožňující tvoření tiskovin bez dalších mezikroků. Díky tomu je možné tisknout s menšími náklady než dříve, díky tomu je možné tisknout i mnohem kvalitněji než dříve. Digitální tisk je rovněž méně náročný na předtiskovou přípravu. Stačí mít některý z počítačových programů pro přípravu grafiky (Corel Draw, Adobe Ilustrator a podobně), šikovného grafika a reklamní agenturu, která Vám tiskoviny vytiskne dle jeho podkladů.

Ušetřete i vy díky moderní technologii digitálního tisku.

Digitální technologie přinesla mnohé v různých oborech. Výjimkou není ani tisk, či spíše tiskovou grafiku tato změna „poznamenala“ zcela od základů. Přinesla zásadní změny, které umožňují minimalizovat náklady hlavně při DTP přípravě a následně i při tisku. Za minimum prostředků si tedy můžete nechat vytisknout reklamní plachty, letáky a spoustu dalšího potřebného grafického materiálu pro Vaši firmu nebo osobu při prezentaci produktů a služeb.

Disponujeme nejnovějšími digitálními technologiemi, které jsou připraveny vytisknout velký objem grafiky, stačí nás kontaktovat a domluvit se.

Digitální tisk, na který se specializujeme:

Tisk na čtyřletou samolepku + lamino

  • materiál: samolepka ORAJET + lamino ORACAL

Tisk na okenní samolepku (one way) – včetně polepu

  • děrovaná samolepka určená pro polep oken, výloh
  • dokonalá kvalita obrazu i povrchu, velmi odolná proti povětrnostním vlivům

Tisk na plachtu

  • včetně opracování plachty (zahnutí a oček) pro snadnou instalaci plachty
  • materiál: banner 550g, litý

Velkoformátový tisk

Umíme tisknout i na velké formáty. Vytiskneme Vám libovolnou grafiku i na větší formát než A0 na tomto velmi výkonném stroji:

IMG_0670

Neváhejte se na nás s Vaší poprávkou kdykoliv obrátit. Budeme se Vám snažit vyjít vstříc i s nadstandardními požadavky, co se týká velikosti tiskovin, kvality či gramáže papíru a polepů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA