Reklamní polep výloh a jiných ploch

Reklamní polep výloh a jiných ploch

Realizujeme polep výloh libovolnou grafikou v libovolných rozměrech. Pro polep používáme velice kvalitní a odolné folie.

Důležitost grafického zpracování výloh

Je jedno, v jakém oboru podnikáte, nebo jestli se vaše prodejna nebo obchod nachází na rušné ulici nebo v odlehlejších koutech malého města. Graficky zdařilá výloha, která na první pohled zaujme zákazníka, patří k jednomu z nejdůležitějších marketingových nástrojů. Potenciální zákazník se může již podle zdařilé výlohy rozhodnout, zda váš obchod stojí za návštěvu nebo nikoliv. Důraz klademe na prezentaci vašich primárních služeb nebo výrobků způsobem, který vyvolá příznivá očekávání zákazníka ve všech ohledech – cílíme na viditelnost loga, sloganů, fotografií výrobků nebo interiéru prodejny. Vše kombinujeme z hlediska barev a kontrastů vždy tak, aby výloha zaujala a hlavně vybočovala z „davu“ ostatních obchodů na ulici.

Jaký je postup při výrobě polepů výloh?

Zajišťujeme všechny služby, které jsou potřebné k návrhu i realizaci polepu výlohy od A do Z.

1) Grafický návrh výlohy. Zpracujeme originální návrh výlohy v grafickém programu, abyste dopředu věděli, jak bude vše vypadat, případně spolu doladíme detaily. Můžete si být tedy stoprocentně jisti tím, že se naše i vaše idea protne v kýžený výsledek.

2) Tisk grafiky výlohy v přesných rozměrech. Neexistují předdefinované rozměry pro každou výlohu, protože jednotlivé prodejny a obchody mají vždy unikátní exteriérové prostory a podle toho vše uzpůsobujeme. Výloha se tak skládá z několika dílčích grafických materiálů (polepů), které na sebe musí přesně navazovat, aby vznikl opticky jednolitý celek.

3) Finální polep výlohy. Po dvou předchozích krocích přichází nejpříjemnější část – polep samotné výlohy. Zajistíme povrchovou úpravu před polepem (plocha musí být očištěná od předchozího polepu a podobně) a samotnou aplikaci polepu.

Na naši práci jsme vždy pyšní. Zhlédněte několik referencí a přesvědčíte se o kvalitě našich služeb sami.

Ukázky reklamních polepů výloh a jiných ploch

Reklamní polep VODAFONE OC Central Most

Polep folií stánku s občerstvením.

Realizace výloh v Praze (návrh, polep)

Polep výloh
polep výlohy Litvínov Texona

Reklamní polep Secondhand Texona Litvínov – design, výroba, realizace

Další polepy výloh

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA