Reklamní polepy aut

Reklamní polepy aut

Reklama, která je na jednom místě, může zcela minout určitou skupinu lidí, a možná právě mezi nimi jsou vaši potenciální zákazníci. Jak to vyřešit? Volte mobilní reklamu v podobě polepů vozidel. V reklamní agentuře Grafstudio jsou reklamní polepy a celopolepy vozidel naší specialitou.

Reklamní polepy na vozidlech se u nás těší stále větší oblibě. Tato technika si získala přízeň hlavně pro svou schopnost mobility a pro svou dlouhou životnost. Pracujeme s polepy plotrovou folií, která velice rychle přilne ke karoserii vozu, je stálobarevná a voděodolná. Lepidlo navíc nezpůsobuje poškození laku.

Také používáme magnetickou folii o síle 0,3 – 0,9 mm, která slouží pro krátkodobé označení vozů, např. při předvádění vozů či při prodeji vozů. Výhodou magnetické folie je možnost jejího opětovného použití. Je také lehce odnímatelná, takže z firemního označeného auta můžete mít po chvíli opět soukromý vůz. Tuto magnetickou folii lze snadno upevnit i sejmout bez následného poškození laku vozu.

Polepy lepíme na všechny typy vozidel – od bicyklů, osobních automobilů, autobusů až po nákladní vozy nebo kontejnery (viz ukázky v dolní části této stránky).

V naši reklamní agentuře připravujeme rozmanité designy polepů pro automobily, ale i bicykly, autobusy, sanitky, nákladní vozy či kontejnery. Tyto zakázky se řeší většinou zcela individuálně a záleží na obsahu plochy, která je potřebná pro správnou reklamu. Dejte si však pozor – více neznamená vždy efektivněji a mnohem důležitější je správný návrh celého konceptu polepu. Se vším Vám naši zkušení grafici poradí, neváhejte nás s jakýmkoliv dotazem kontaktovat.

Mohla by Vás také zajímat technologie celopolepů aut 3D wrap. Více informací o celopolepech aut naleznete zde spolu s bohatou fotogalerií již realizovaných prací.

Reklamní polep KEBEK s.r.o.

Reklamní polep vozidla Elektra Litvínov

Polepy aut společnosti Dalap

reklamní polepy aut společnosti Dalap

Více informací o tomto polepu čtěte zde.

Polep auta plavkyňe Simony Baumrtové

Polep firemních vozů

Polep firemních automobilů pro společnost Remax

Polepy aut REMAX

Polepy aut pro realitní kancelář Remax. Auta jsou polepena různým způsobem dle zadání zákazníka. Pro polepy jsme připravili grafiku přesně podle jednotlivých typů a tvarů aut.

Polep vozu pro kamnářství

Ukázky různých polepů

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA