Reklamní textil

Reklamní textil

Reklamní agentura Grafstudio Vám nabízí návrh a výrobu reklamního originálního textilu.

Proč reklamní textil od nás?

Propagovat svou firmu můžete mnohými způsoby. Jednoduchou, využívanou a velmi efektivní možností je reklamní textil. Vlastní kolekce reklamního textilu představuje elegantní možnost, jak zviditelnit svou firmu. Reklamní textil mohou využít vaši zaměstnanci při různých promo akcích, nebo může jít o vhodný propagační dárek. Všechno ale není tak jednoduché, problematiku reklamního textilu je nutné promyslet do nejmenšího detailu.

  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NAKUPTE ROVNOU V NAŠEM E-SHOPU

reklamní textil s potiskem

Právě v tomto ohledu je  velmi důležitý návrh a kvalitní výroba textilu. Našim cílem je to, aby se například Vaši zaměstnanci nemuseli stydět vyjít ven mimo firmu s reklamním oblečením Vaší firmy – právě naopak je má oblečení zaujmout natolik, že jej budou nosit rádi a budou jej mít na každém kroku. Jak to docílit?

  • 1) Výběr kvalitního materiálu a pohodlného střihu. Je jedno, zda se jedná o reklamní trička, mikiny, nebo zcela jiný typ oblečení. Materiál a pohodlný střih je zásadním měřítkem. Spolupracujeme jen s kvalitními dodavateli textilu, u kterých tyto parametry kontrolujeme abyste vy, vaši zákazníci i zaměstnanci byli spokojeni. Můžete si přinést i textil vlastní, poradíme Vám, zda je pro tento účel reklamy vhodný.
  • 2) Originální návrh. Není moc reprezentativní, když např. máte na reklamním textilu logo v nekvalitním rozlišení nebo nekontrastních barvách, pokud oblečení ničím jiným neozvláštníte a podobně. Všechny tyto problémy nechte na nás – zajistíme, aby Vaše logo bylo na oblečení ostré, aby všechny grafické části na sebe navazovaly a tvořily z oblečení jednotný a reprezentativní celek.
  • 3) Kvalitní tisk / vyšití, … Technologická stránka věci je neméně důležitá. Při zhotovení textilu a aplikaci dodatečných prvků využíváme moderní technologie u kterých si můžete být jistí špičkovou kvalitou.

Máte zájem o výrobu reklamního materiálu? Nabízíme vám:

  • Reklamní textil
  • Potisk triček
  • Vyšívání firemních log a jmenovek
  • a spoustu dalších reklamního textilu – i se specifickými požadavky nás neváhejte kontaktovat.

V případě zájmu o reklamní textil rovnou zašlete nezávaznou poprávku pomocí tlačítka dole na této stránce.

Katalogy nabízeného reklamního textilu

Katalog včetně konečných cen textilu určených k potisku a dalším reklamním účelům naleznete na následujícím odkazu:

Online-textil.cz

Stačí, když nám sdělíte počty a kódy vybraných textilních produktů. Samotnou výrobu a dodání již zajistíme.

Mohlo by Vás také zajímat

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA