Reklamní USB flash disky – potisk USB disků

Reklamní USB flash disky – potisk USB disků

USB flash disk je v dnešní době výbavou téměř každého člověka – mít mobilní přenosné úložiště na dokumenty, obrázky či hudbu je naprostou samozřejmostí. Reklamní agentury si uvědomují obrovský potenciál těchto zařízení a přicházejí se zajímavým řešením zejména pro malé i větší firmy, jak se ještě více zviditelnit.

USB disk nebo taky „fleška“ je díky častému využívání velmi oblíbeným reklamním předmětem obecně. Srovnáme-li užitečnost disku např. s reklamní propiskou, její uživatel ji sice může nějaký čas používat, ale po čase ji často „zahodí“. Podobný osud flešku s mnohdy osobními a důležitými daty nepotká, tudíž reklama je uživateli na očích i několik let.

Dobře vymyšlený potisk USBčka navíc dobře reprezentuje Vaši firmu samotnými zaměstnanci. Ti se často účastní schůzek s klienty, USB disky klientům půjčují a podobně – to, že i na USB disku je logo či slogan Vaší firmy, působí profesionálním a osobním dojmem, který klient vyhodnotí pozitivně.

Naše reklamní agentura Grafstudio se výrobou a potiskem originálních reklamních USB disků intenzivně zabývá: zajistíme od dodavatele libovolné množství flashdisků o různých kapacitách, navrhneme originální potisk a pak jej moderní technologií na USB disk aplikujeme. Samozřejmostí je i možnost z výběru flešek různých tvarů, barev, velikostí. Věříme, že si u nás z bohaté nabídky vyberete.

Tento vhodný a hlavně praktický firemní reklamní předmět Vám pomůže oslovit další potenciální klienty. Kontaktujte nás přes Nezávaznou poptávku níže a společně určitě najdeme nejvhodnější řešení.

Ukázka potisku USB disku:

reklamní-flash-disc

V tomto řešení potisku flash disku si zákazník vybral elegantní variantu flešky standardního rozměru černé barvy s vyklápěcím ochranným kovovým krytem na usb konektor. Jednoduchý potisk černé barvy jsme realizovali právě na tento kryt.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA