Výroba reklamních předmětů

Výroba reklamních předmětů

Upozorněte na sebe reklamními předměty

Reklamní předměty se ukázaly být šikovným a efektivním pomocníkem v marketingových kampaních. Poskytujeme širokou škálu zboží od propisek, přívěsků, klíčenek, zapalovačů až po kalendáře, hodinky nebo diáře. Grafický návrh zákazníka zpracujeme přímo na reklamní předmět a po schválení výrobku klientem začínáme s výrobou. Je možné objednávat celý rok, k pohodlnému výběru vám poslouží naše obsáhlé katalogy, které jsou k dispozici níže na našich webových stránkách.

Každého potěší, když mu darujete drobnost. Bude-li na daném předmětu logo vaší firmy, vryjete se obdarovanému do paměti, a tak budou mít z předmětu prospěch obě strany. Jde o jednoduchou a fungující reklamu.

  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NAKUPTE ROVNOU V NAŠEM E-SHOPU

Proč reklamní předměty?

Máte své firemní reklamní předměty, nebo stále ještě tento druh reklamy přehlížíte? Reklamní předměty jsou oblíbeným druhem reklamy. Lidé rádi dostávají zadarmo různé předměty, zvlášť když jsou praktické a hezké. Vaši obchodní partneři budou spokojeni a vy budete mít jistotu, že logo či slogan vaší firmy budou mít stále na očích.

A jaké reklamní předměty volit? Záleží na mnoha faktorech. Většinou jde o drobné a praktické předměty. Rozšířený je reklamní textil. Pokud vypadá dobře, jde o velmi pěkný dárek.

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí výrobu elegantního reklamního textilu, potisk triček či vyšívání firemních log a jmenovek. Reklamní agentura nabízí i aromatické visačky, propisky, diáře a kalendáře a mnoho dalšího. Vyberte si z aktuálního katalogu předměty, které budou nejlépe prezentovat vaší firmu.

Nechte si připravit reklamní agenturou předměty, které můžete rozdávat svým obchodním partnerům. Využívejte efektivně snadno dostupné druhy reklam.

Ukázky reklamních předmětů

Diáře a kalendáře

  • Při objednání kalendářů – reklamní dotisk zdarma
  • Při objednání diářů – výroba raznice zdarma

Katalogy dalších reklamních předmětů

Rádi vám zajistíme různé druhy reklamních předmětů pro Vaší firmu. V našem katalogu naleznete základní nabídku toho, čím můžete prezentovat vaší firmu. V případě, že zde nenaleznete co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.

Reklamní SPZ na auta

Aromatické visačky s potiskem

Reklamní textil Adler 2013

Reklamní textil Alex Fox 2013

Reklamní předměty MPM 2015/2016

Reklamní předměty DGtip 2016

Mohlo by vás zajímat

Aromatické visačky

Reklamní textil a trička

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA