Výroba obrazů na zeď

Výroba obrazů na zeď

Potěšte originálním dárkem. Darování pěkné fotografie ve kvalitním rámu je i v současné době stále velmi oblíbené. Je jen na vás, jestli si necháte vytisknout osobní fotografii či zarámovat vlastí výtvarnou tvorbu. V případě fotografie Vám doporučíme zejména vhodné rozlišení fotografie, aby se zajistilo, že bude mít fotografie požadovanou kvalitu, ostrost a také poměr stran (můžeme upravit sami spolu s dalšími potřebnými změnami).

Formáty a možnost návrhu

Vyrábíme obrazy a velkoplošné fotografie na zeď ve většině formátech. Pro standardní fotografie doporučujeme standardní rámy o velikosti A5, A4, A3 nebo A2. Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail, kde přiložíte fotografii, kterou chcete nechat vytisknout. Poradíme Vám, zda bude nutné fotografii nějak rozměrově nebo barevně upravit, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Díky našim špičkovým tiskárnám můžete očekávat, že bude Vaše fotografie zhotovena v té nejlepší tiskové kvalitě.

Dárek v podobě obrazu s vlastní originální fotografií patří mezi velmi levné, ale o to více emocionálně cenné dárky pro všechny Vaše blízké!

Při větším odběru je možné se domluvit na individuálním přístupu a cenách.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA