Výroba obrazů na zeď

Výroba obrazů na zeď

Potěšte své blízké originálním dárkem. Darování pěkné fotografie ve kvalitním rámu je i v současné době stále velmi oblíbené. Je jen na vás, jestli si necháte vytisknout osobní fotografii či zarámovat vlastí výtvarnou tvorbu. V případě fotografie Vám doporučíme zejména vhodné rozlišení fotografie, aby se zajistilo, že bude mít fotografie požadovanou kvalitu, ostrost a také vhodný poměr stran (můžeme upravit sami spolu s dalšími potřebnými změnami – stačí nám zaslat požadovanou fotografii k náhledu).

Formáty a možnost návrhu fotoobrazů a obrazů na zeď

Vyrábíme obrazy a velkoplošné fotografie na zeď ve většině formátech. Pro standardní fotografie doporučujeme standardní rámy o velikosti:

  • A5
  • A4
  • A3
  • nebo A2

Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail, kde přiložíte fotografii, kterou chcete nechat vytisknout. Poradíme Vám, zda bude nutné fotografii nějak rozměrově nebo barevně upravit, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Díky našim špičkovým tiskárnám a softwaru na profesionální úpravu fotek můžete očekávat, že bude Vaše fotografie zhotovena v té nejlepší tiskové kvalitě.

Dárek v podobě obrazu s vlastní originální fotografií patří mezi velmi levné, ale o to více emocionálně cenné dárky pro všechny Vaše blízké! Potěšte je a věnujte jim fotoobraz na zeď, který si rádi vystaví u sebe doma.

Při větším odběru je možné se domluvit na individuálním přístupu a slevách.

Hotový obraz si lze po předchozí domluvě vyzvednout na našich provozovnách v Dubí-Drahůnkách nebo v Litvínově, pokud to máte blízko.

V případě, že si hotové fotoobrazy nemůžete vyzvednout osobně, rádi Vám je zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu obrazů se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

Ukázky námi realizovaných obrazů na zeď

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA