Malování portrétů z fotografie

Malování portrétů z fotografie

Fotografie dokáží věrně zobrazit podobu člověka, ale malované portréty mají své nezaměnitelné kouzlo. Máte-li zájem o kvalitní malovaný portrét z fotografie, obraťte se na reklamní agenturu Grafstudio. Jde o naši novou službu, která si rychle získává spokojené zákazníky. Jde o hezkou formu narozeninového nebo i vánočního dárku.

Malované portréty z fotografie jako originální dárek

Malování portrétů na zakázku z fotografie je v současné době stále oblíbenější. Zašlete nám fotografii na základě které chcete připravit portrét a o nic dalšího se starat nemusíte. Vše zařídíme a vy dostanete originální malovaný portrét. Zákazníci ho často volí jako exkluzivní dárek pro své blízké. Udělejte někomu radost originálním dárkem. Může se jednat o malou fotku na stoleček v ložnici, ale také o standardní formáty jako A4, A3, A2 a s nadsázkou jsme Vám schopni vyrobit portrét dokonce v „životní velikosti“ :-). Je to jen na Vás, kreativitě se meze nekladou.

Další údaje k malování portrétů z fotografie:

  • Cena portrétu z fotografie 450 Kč
  • Možnost zarámovat do klipu
  • Možnost tvorby obrazu na zeď v jakékoli velikosti, cena dle velikosti
  • Výroba obrazu na zeď, cena dle velikosti
  • Jsme schopni vyjít vstříc atypickým a originálním požadavkům a z toho se odvíjejícím nestandardním velikostem, barvám, rámu, …

Ukázka, jak může malovaný portrét z fotografie vypadat:

Portréty na zakázku z fotografie

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA