Výroba víceúčelových stojanů

Výroba víceúčelových stojanů

Ve všech našich službách klademe velký důraz na efektivnost a praktičnost reklamních předmětů a produktů. I v rámci naší originální služby Výroba víceúčelových stojanů nabízíme široké možnosti modularizace, která zajistí, aby byl stojan vždy praktický a plnil i svou reprezentativní a reklamní funkci. Lze sestavit podle Vašich požadavků jakýkoliv stojan od A do Z. Například stojan na plakáty, stojan na nářadí, stojan na reklamní předměty nebo pro jiné využití.

Stojan může mít libovolné rozměry, libovolnou grafiku, kterou jsme schopni také navrhnout a vytisknout, může být jednostranný nebo oboustranný. Pokud si nejste jistí, jaký rozměr by se hodil nejlépe zrovna pro Váš účel, navrhneme optimální řešení na standardizované platformě.

Ukázka víceúčelových stojanů pro úklidové firmy, školky, nemocnice, organizace a instituce od naší reklamní agentury Grafstudio:

Na ukázce si můžete všimnout, že byl stojan určen jak pro prezentaci firmy (logo, slogan), tak jako držák na košťata a další předměty včetně praktického koše na odkládání. Stojan by se po úpravách hodil např. do nemocnic (papírové kapesníky, letáky, …) nebo do škol a firem.

Víceúčelový reklamní stojan na míru

Máte v hlavě vlastní nápad, který byste chtěli přetavit v realitu? Reklamní stojan může být zpracovaný zcela originálně, na zakázku, přesně pro potřeby Vaší firmy. Potřebujete stojan na reklamní letáky před prodejnu? Nebo stojan do prodejny na určité zboží?

Pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat přes nezávaznou poptávku níže. Ozve se Vám co nejdříve odborník na tuto problematiku z naší firmy a poradí Vám se vším, co bude k tvorbě stojanů potřeba.

Chcete raději jiný způsob propagace?

Zkuste přenosné reklamní stojany „áčka“ nebo roll-upy, a věřte, že se službou, jakou Vám poskytnou, budete velmi spokojeni.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA