Výroba víceúčelových stojanů

Výroba víceúčelových stojanů

stojVe všech našich službách klademe velký důraz na efektivnost a praktičnost reklamních produktů. I v rámci naší nové a originální služby Výroba víceúčelových stojanů nabízíme široké možnosti modularizace, která zajistí, aby byl stojan vždy praktický a plnil i svou reprezentativní a reklamní funkci. Lze sestavit podle Vašich požadavků jakýkoliv stojan od A do Z. Například stojan na plakáty, stojan na nářadí, stojan na reklamní předměty nebo pro jiné využití.

Stojan může mít libovolné rozměry, libovolnou grafiku, kterou jsme schopni také navhrnout a vytisknout, může být jednostranný nebo oboustranný. Pokud si nejste jistí, jaký rozměr by se hodil nejlépe zrovna pro Váš účel, navrhneme optimální řešení na standardizované platformě.

Ukázka víceúčelových strojanů:

IMG_20140129_163247 IMG_20140129_163305IMG_20140220_081716

Na ukázce si můžete všimnout, že byl stojan určen jak pro prezentaci firmy (logo, slogan), tak jako držák na košťata a další předměty včetně praktického koše na odkládání. Stojan by se po úpravách hodil např. do nemocnic (papírové kapesníky, letáky, …) nebo do škol a firem.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA