Výroba reflexních vest s potiskem

Výroba reflexních vest s potiskem

Buďte originální a pořiďte si reflexní vesty s potiskem loga vaší firmy. Na míru – s libovolným textem, sloganem, obrázky a motivy…

Pro koho jsou vesty určeny?

K našim častým zákazníkům, kteří potřebují mít na vestě nějaký potisk, patří firmy nejrůznějšího zaměření. Nejčastěji se však jedná o stavební firmy, které pracují na silnici nebo železnici, dále pak úklidové firmy pro úklid v parcích či na ulicích, hodí se pro popeláře při snížené viditelnosti, pro řidiče automobilů jako bezpečnostní vesty, pro motorkáře, pro policisty a pro další pracovníky působící v mnoha oborech činností…

Zástupci či manažeři firem k nám přichází s požadavkem na vytvoření originálního vzhledu vest, protože si uvědomují, že to může být jeden z faktorů, díky kterým se mohou lépe prezentovat. Všechny vesty jinak vypadají téměř totožně a tato uniformita prezentaci firmy moc nesvědčí.

Cena reflexních vest s potiskem

Vyrábíme reflexní vesty s potiskem již od 49 Kč za kus při větším odběru vest.

Na vestě je možné umístit libovolnou grafiku nebo firemní logo. Jsme schopni zajistit dodání vest a jejich potisk i v objemu několik set. Rychle a kvalitně. Neváhejte se nás obrátit a domluvit se na individuálnímu přístupu a možných slevách.

Možnost výroby reflexní vesty s potiskem od jednoho kusu s cenou od 79 Kč.

Ukázky námi realizovaných vest s potiskem

Vesty Vám zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout osobně

Hotové vesty si lze po předchozí domluvě vyzvednout na našich provozovnách v Dubí-Drahůnkách nebo v Litvínově, pokud to k nám máte blízko. Adresu najdete v Kontaktech zde.

V případě, že si hotové vesty nemůžete vyzvednout osobně, rádi Vám je zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu vest se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA