Máme pro Vás skvělou akci na efektivní reklamu – reklamní předměty

13.7.2022

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí návrh, výrobu i prodej efektivních a praktických reklamních předmětů.

Do této kategorie patří široká škála výrobků. Existuje jich nepřeberné možností, protože cokoliv má potenciál stát se reklamním předmětem: aromatické visačky, nástěnné hodiny či dokonce flash disky.

Hotové výrobky si můžete vybrat z katalogů reklamních předmětů (od našich dodavatelů – katalogy jsou na stránce Reklamní předměty), přesně si zvolit požadovanou barvu a tvar či velikost. V další fázi se jen rozhodnete o způsobu „o-brand-ování“ předmětu, nejčastěji to bývá tisk. Potiskneme na předmět Vaše logo, slogan a další grafické prvky. Kromě tisku se například u textilu zaměřujeme na šití log či jmenovek.

Doporučujeme se soustředit především na reklamní textil, který se jako reklamní předmět osvědčil nejvíce (trička, plátěné tašky). V poslední době také bývají velmi žádané USB disky.

Reklamní předměty – příklady

Reklamní předměty - visačky

Akce: levné firemní kalendáře a diáře

Připravili jsme pro Vás další letní slevu, tentokrát na reklamní předměty:

Objednání kalendářů = reklamní dotisk zdarma

Objednání diářů = výroba raznice zdarma

Nechte si od nás vyrobit tento velmi efektivní druh reklamy a ještě ušetřete! Více informací včetně katalogů zhlédněte na stránce Výroba reklamních předmětů, kde také můžete provést zcela nezávaznou objednávku.

Poprvé publikováno: 15. 11. 2016