Podzimní zvýhodněná nabídka na některé naše služby!

19.10.2017

Období svátků se nezadržitelně blíží a již teď je načase plánovat propagaci Vašich služeb či produktů. Lidé v období zimy a vánočních svátků nakupují nejvíce za celý rok, čehož lze určitě využít ve všech oborech, kterým se věnujete.

Dobrý a efektivní prodej se neobejde bez efektivní reklamy a propagace – právě s tím Vám můžeme pomoci. Za dobu našeho působení jsme měli možnost vytvořit tisíce reklamních materiálů, ať se již jednalo o reklamní letáky, billboardy, plachty či reklamní předměty. V naší reklamní agentuře Grafstudio se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc přáním našich klientů.

Dovolte nám proto představit některé z našich užitečných služeb, které v nadcházejícím období budete určitě potřebovat. Nabízíme na podzim 2017 zajímavé slevy!

Potisk igelitových tašek

potisk igelitových tašekV době vánočních nákupů jsou jakékoliv igelitové tašky velmi užitečným reklamním nástrojem. Jen si zkuste spočítat, kolik za den uvidíte lidí na ulicích, kteří si právě nesou nákup v jedné z tašek s potiskem nějakého většího obchodního řetězce. Inspirujte se od praxe těchto společností, které velmi dobře ví, jak reklama funguje.

Nabídněte nápaditě potištěnou tašku zdarma ke každému prodanému produktu ve Vašem obchodu a nechte na samotných zákaznících, aby Vám s reklamou pomohli. Výrazná taška totiž zaujme ostatní kolemjdoucí a mohou se z nich přetavit noví zákazníci. Většina zákazníků tuto tašku nevyhodí, naopak ji i několikrát využití na další nákupy ve městě.

Máte zájem o množstevní slevy na potisk igelitových tašek? Neváhejte se na nás obrátit se svou poptávkou a my Vám nabídneme výrazné slevové zvýhodnění. Vybírat si můžete z mnoha barevných tašek, připravíme pro Vás návrh originálního potisku a pak také potisk realizujeme. Vyrobené tašky Vám můžeme poslat poštou nebo si pro ně můžete zajít v některé z našich poboček.

Reklamní polepy na výlohy

 

Polep výloh PrahaZměňte před svátky design Vaší výlohy na moderní a aktuální. Využijte potenciál umístění Vaší prodejny nebo obchodu a navnaďte vhodnou výlohou co nejvíce kolemjdoucích. Graficky povedená výloha patří k jednomu z nejdůležitějších reklamních nástrojů vůbec.

Polep výlohy má obsahovat prezentaci hlavních služeb či produktů a má nastavovat u zákazníka vhodnou náladu k nákupu. Při návrhu výloh si dáváme záležet na dobré viditelnosti loga, reklamních sloganů, fotografií výrobků nebo interiéru prodejny.

Zhotovit kvalitní polep výlohy, který zaujme co nejvíce zákazníků, není jen tak – obraťte se proto na nás, profesionály, kteří své práci rozumějí. Na podzim 2017 Vám můžeme nabídnout zajímavou cenu za návrh výlohy, tisk i finální polepení. Nechte, aby vaše výloha opravdu zaujala a stala se mezi ostatními obchody tím nejzajímavějším lákadlem, který stojí za návštěvu!

Nemáte kamenný obchod, ale podnikáte na internetu? Vyzkoušejte pak klasický billboard!

Billboard lze umístit libovolně na budovy, speciální tabule a prostory ve městech či u silnic, na sportovních hřištích. Díky své velikosti je dobře navržený billboard vidět na mnoho metrů a jedná se o jednu z nejúčinnějších outdoorových reklam, která existuje.

výšková práce na výškové plošině - instalace billboardu

Přemýšlíte-li o návrhu a výrobě několika billboardů, i zde jsme Vám schopni nabídnout zajímavé podzimní slevy. Jako jedna z mála agentur Vám můžeme i nabídnout kompletní servis se vším všudy včetně vylepení billboardu na dané místo. To často vyžaduje speciální vysokozdvižný jeřáb, kterým disponujeme a dokážeme tyto billboardy pohodlně zavěšovat kdekoliv je nutné.

Reklamní předměty – výroba a potisk

Reklamní předměty jsou dalším efektivním nástrojem v nejrůznějších reklamních kampaních. Každá firma by měla mít sadu vlastních reklamních předmětů, které dává zdarma svým stávajícím zákazníkům.

Každého potěší, když mu darujete drobnost. Bude-li na daném předmětu logo vaší firmy, vryjete se obdarovanému do paměti, a tak budou mít z předmětu prospěch obě strany. Jde o jednoduchou a fungující reklamu. Více o této službě.

reklamní nástěnné hodiny s potiskemJaké reklamní předměty si můžete nechat zhototit, a jaké doporučujeme teď před koncem roku? Je mnoho příležitostí – například ke konci roku jsou oblíbené u firem vlastní plánovací diáře či kalendáře na další rok.

  • propisky, přívěsky, klíčenky
  • zapalovače
  • kalendáře, nástěnné hodiny nebo diáře

Nejčastěji působíme v Praze, ve Středočeském a Ústeckém kraji

I když naše reklamní agentura Grafstudio sídlí u města Teplice, staráme se nejvíce o klienty z Prahy a celého Středočeského kraje. U některých služeb (potisk textilu, reklamní předměty, …) navíc stačí zaslat výsledné produkty poštou klidně na druhou stranu republiky.

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci a přejeme Vám úspěšný závěr tohoto roku.

Tým reklamní agentury Grafstudio

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]