Výroba a tisk letáků

Výroba a tisk letáků

Reklamní letáky jsou pro menší firmy jedním z nejlepších způsobů, jak o sobě dát vědět a dostat se do povědomí širokého okruhu veřejnosti. I když se to tak nejeví, valná většina lidí letáky stále pročítá a také podle nich nakupuje. S pomocí reklamních letáků oslovíte každou věkovou skupinu a budete schopni dosáhnout velkého efektu a úspěšné propagace produktů nebo služeb, které nabízíte. Nechte si pomoci od našich profesionálních designérů, kteří vám objasní to, co je pro úspěšnou propagaci důležité.

Rozměr a řešení letáků

Nabízíme vám:

  • 1. konzultaci
  • 2. návrh
  • 3. tisk různých formátů letáků

Jsme schopni vyrobit vše od černobílých letáků až po barevné letáky. Tiskneme na obvyklé rozměry A6, A5, A4, A3, A2, ale na přání je zde možnost tisku větších rozměrů. Samozřejmě můžeme letáky libovolně přeložit, ořezat, vše dle vašich přání a potřeb, které od letáku vyžadujete.

Umožňujeme i další zpracování vytištěné grafiky – např. laminování nebo perforaci vytištěných letáků. Tyto úpravy udělají i z toho nejobyčejnějšího letáku originál, který vynikne ve směsi konvenčních letáků bez těchto povrchových úprav. Poskytujeme ofsetový i digitální tisk letáků ve vysoké kvalitě za výhodné ceny.

Slevy a individuální přístup při návrhu a tisku letáků

Zhotovili jsme již několik set návrhů různých letáků a s řadou firem pracujeme dlouhodobě. Díky tomu jsme schopni zajistit individuální cenu a množstevní slevy, které jsou naprosto bezkonkurenční v kontextu ostatních reklamních agentur.

Ukázky tisku a výroby letáků. Dodáváme letáky libovolných rozměrů a parametrů.

Poptáváte větší kalibr? Zkuste billboard.

S billboardem se stanete nepřehlédnutelným. I pro ty, kteří letáčky ve schránkách zásadně nečtou. Posuňte svou propagaci služeb nebo produktů dále s kvalitní exteriérovou reklamou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA