Výroba a tisk letáků

Výroba a tisk letáků

Reklamní letáky jsou pro menší firmy jedním z nejlepších způsobů, jak o sobě dát vědět a dostat se do povědomí širokého okruhu veřejnosti. I když se to tak nejeví, valná většina lidí letáky stále pročítá a také podle nich nakupuje. S pomocí reklamních letáků oslovíte každou věkovou skupinu a budete schopni dosáhnout velkého efektu a úspěšné propagace produktů nebo služeb, které nabízíte. Nechte si pomoci od našich profesionálních designérů, kteří vám objasní to, co je pro úspěšnou propagaci důležité.

Rozměr a řešení letáků

Nabízíme vám 1. konzultaci, 2. návrh a 3. tisk různých formátů letáků. Jsme schopni vyrobit vše od černobílých letáků až po barevné. Tiskneme na obvyklé rozměry A6, A5, A4, A3, A2, ale na přání je zde možnost tisku větších rozměrů. Umožňujeme i další zpracování vytištěné grafiky – např. laminování nebo perforaci vytištěných letáků. Tyto úpravy udělají i z toho nejobyčejnějšího letáku originál, který vynikne ve směsi konvenčních letáků bez těchto povrchovým úprav. Poskytujeme ofsetový i digitální tisk letáků ve vysoké kvalitě za výhodné ceny.

Slevy a individuální přístup

Zhotovili jsme již několik set návrhů různých letáků a s řadou firem pracujeme dlouhodobě. Díky tomu jsme schopni zajistit individuální cenu a množstevní slevy, které jsou naprosto bezkonkurenční.

Ukázky tisku a výroby letáků. Dodáváme letáky libovolných rozměrů a parametrů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA