Výroba reklamních plachet

Výroba reklamních plachet

Potřebujete zajistit outdoorovou reklamu? Pro tyto účely se volí různé druhy reklamních jednotek. Jedny z nejoblíbenějších jsou reklamní plachty. Jsou vhodné pro rychlé a efektivní oslovení zákazníka.

Reklamní plachty od reklamní agentury Grafstudio
mají samé výhody

Naše plachty se vyznačují:

  • nízkou cenou
  • snadnou údržbou
  • dobrou manipulovatelností a skladností
  • možnost lepení nebo zavěšení plachty pomocí ok

Reklamní plachty zpravidla vyrábíme z osvědčených PVC materiálů, které zajišťují trvanlivost a odolnost plachet vůči povětrnostním podmínkám: přímému slunci, dešti i mrazivému počasí. Zaručená je rovněž stálost barev.

Plachty jsme schopni navrhnout i vyrobit kompletně na míru zákazníkovi. Samozřejmostí tedy je, že si můžete vybrat libovolné grafické ztvárnění, co se týká použitých barev, vzorů či fotografií. Naše reklamní plachty jsou lehké, snadno se přenášejí, protože se dají spojit a sešít dohromady. Ať už potřebujete jakékoliv rozměry reklamních plachet, připravíme je pro vás.

Připravujeme nejen standardní rozměry, ale také ty atypické včetně rozličných tvarů podle reklamního návrhu na míru. Jako se nám to povedlo u reklamní plachty společnosti Kovodemont, u níž jsme spojili velkou reklamní plachtu s menšími plachtami / polepy s potiskem, které dotvořily celé dílo – polepená svařená konstrukce nad plachtou představuje rameno stroje na zpracování železa. (Fotografie viz níže.)

Víme, jak zaujmout outdoorovou reklamou

Pokud je Vaší prioritou nízká cena, jsou reklamní plachty právě pro Vás. Díky nim na strategických místech rychle a efektivně oslovíte zákazníky, kteří by si k Vám jinak hledali cestu jen náhodou.

Reklamní plachty se většinou používají v exteriérových prostorech. Na plachty tiskneme pomocí speciálního velkoplošného tisku, který je určen pro venkovní prostředí, takže jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, vynikají UV stálostí = dlouho Vám vydrží.

Ukázky reklamních plachet na míru

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA