Vyzkoušejte služby naší reklamní agentury, v létě 2019 nabízíme zajímavé slevy!

17.6.2019

Naše reklamní agentura Grafstudio se vždy snaží vyjít vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků. Ať už se jedná o polep automobilů, tvorbu vizitek či navržení a realizaci billboardů, do naší práce investujeme maximum úsilí pro spokojenost zákazníků.

V létě 2019 nabízíme řadu slevových akcí u několika našich služeb. V dnešním článku tyto služby představíme včetně uvedení výhodných cen. Tyto služby vytváří pilíře našich činností, jedná se o důležité činnosti všech reklamních agentur.

Vizitky

vizitky

Nedocházejí Vám vizitky, máte v kapse či v peněžence dostatečné množství? Není na čase na jejich menší redesign a vylepšení? Vizitky patří k nejdůležitějším prvkům propagace všech firem. Jedná se o jakýsi každodenní reklamní předmět, který rozdává budoucím klientům obchodní zástupce či jakýkoliv zaměstnanec Vaší společnosti, a automaticky Vás reprezentuje.

Navrhneme Vám originální vzhled vizitek, oboustranné či jednostranné na kvalitní materiál za skvělé ceny. Doporučujeme především sadu 1 000 vizitek, která Vás vyjde na 0,78 Kč / vizitka!

 500 ks1000 ks2000 ks
jednostranné 4/0450,–780,–1450,–
oboustranné 4/0590,–850,–1570,–

Více o výrobě a tisku barevných vizitek se dočtete zde.

Billboardy

reklamní billboardy a plachty

Billboard či reklamní plachtu, jednu z nejefektivnějších forem exteriérové reklamy, je možné využít téměř všude. Objevuje se na výlohách, na budovách, na speciálních tabulích ve městech či u silnic, na sportovních hřištích. Díky své velikosti je dobře navržený billboard vidět na mnoho metrů, a i proto se jedná o jednu z nejúčinnějších reklam vůbec.

Nabízíme výrazné slevy při objednání několika billboardů (např. 5 a více) zároveň s jejich vylepením a umístěním na budovu. Je často potřebný speciální vysokozdvižný jeřáb, kterým disponujeme a dokážeme tyto billboardy pohodlně zavěšovat kdekoliv je nutné.

Cena billboardu se odvíjí od jeho rozměru, který může být téměř libovolný. Pronájem výškové plošiny včetně obsluhy pak vychází na 600 Kč za hodinu bez DPH.

Informujte se u nás na realizaci billboardu jako komplexní služby, či proveďte rovnou objednávku.

Razítka

razítka, výroba razítek

Která firma by se mohla obejít bez kvalitních razítek? Naše agentura spolupracuje se světoznámou a rozšířenou značkou COLOP, která dělá opravdu pěkná, ale hlavně trvanlivá a kvalitní razítka za skvělé ceny. Můžeme navrhnout až pětiřádkový zápis.

  • Při objednání razítka 50 vizitek zdarma.
  • Při objednávce přes internet nad 1000,- bez DPH 100 vizitek zdarma.
  • 15% sleva při objednávce přes internet.

V případě hromadného objednání razítek dostanete výraznou slevu, neváhejte a objednávejte razítka hned dnes přes objednávkový formulář.

Působíme po celé ČR – na služby naší agentury se můžete spolehnout

I když naše reklamní agentura Grafstudio sídlí u města Teplice, naše klienty máme po celé České republice. Vizitky či razítka jsme schopni zaslat expresně poštou. Co se týká vylepení billboardů, tam je nutné počítat s případným dopravným, pokud jej chcete vylepit v jiném kraji. Nejčastěji působíme v Ústeckém a Středočeském kraji (Praha).

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

S přáním hezkého léta
Tým reklamní agentury Grafstudio

Poprvé publikováno 21. 7. 2016