Výroba a tisk barevných vizitek

Výroba a tisk barevných vizitek

Tiskneme levné a kvalitní vizitky a to za 0,9 Kč za kus.

Ceník – vizitky (300g a 350g), matné i lesklé

500 ks 1000 ks 2000 ks
jednostranné 4/0 450,– 780,– 1450,–
oboustranné 4/0 590,– 850,– 1570,–

Vizitky byly, jsou a vždy budou důležitou součástí prezentace každé firmy. Naše agentura se specializuje na tisk, výrobu a návrh vizitek. Je důležité vybrat takovou vizitku, která bude vás nebo vaši firmu nejlépe reprezentovat. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti výroby jsme schopni vám spolehlivě pomoci. K výrobě přistupujeme s pečlivostí a s plným nasazením. Naši profesionální grafici zajistí, aby vaše vizitky byly originální, výjimečné a snadno zapamatovatelné pro vaše klienty. Vizitka je „vizitkou“ podnikatele či firmy, proto by měla vypadat vkusně.

Vyrábíme vizitky plnobarevným jednostranným i oboustranným tiskem. K dispozici jsou i černobílé vizitky. Vizitky dodáváme laminované, požíváme jak lesklé, tak i matné lamino. Na přání zákazníka kulatíme rohy vizitek, a to zcela zdarma. Návrh vizitky si můžete vytvořit dle svého vlastního vkusu, v opačném případě vám naše agentura zdarma návrh připraví.

Čím větší množství vizitek si objednáte, tím výhodnější pro vás bude cena za jeden kus. Minimální počet tištěných vizitek je 24 kusů.

Ukázka výroby exkluzivních vizitek

vizitky

Mohla by vás také zajímat možnost výroby plechových vizitek. Více informací naleznete zde.

Zasílání vizitek poštou

V případě, že si hotové a vytištěné vizitky nemůžete vyzvednout, rádi Vám je dovezeme a nebo zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu vizitek se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA