Tisk plachty včetně instalace z výškové plošiny

20.4.2022

Inspirujte se naší starší referencí, kdy jsme realizovali tisk velké reklamní plachty a také jsme provedli její umístění na budovu za pomocí výškové plošiny.

Reklamní plachty jsou jedním z nejpoužívanějších nástrojů k upoutání velkého množství potencionálních zákazníků. Jejich velkou výhodou je jejich nízká pořizovací cena, snadná instalace, údržba i dobrá životnost a stálost barev.

Naše plachty tiskneme na kvalitní PVC materiál, který se osvědčil svou odolností proti všem typům a nástrahám počasí. U plachet není problém pracovat s jakýmikoliv rozměry, lehce se dají spojovat a nastavovat. S návrhem a tiskem reklamních plachet máme bohaté zkušenosti, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem či poptávkou.

Nejenže Vám plachtu navrhneme a vytiskneme, ale také Vám zajistíme její odbornou instalaci pomocí výškové plošiny. Jedná se o velmi využívanou službu, protože umístění reklamy na hůře dostupných místech nelze udělat svépomocí a proto klienti musí kontaktovat specializované firmy s výškovou plošinou, což se často prodraží.

Návrh, tisk reklamních plachet včetně jejich instalace z výškové plošiny – vyzkoušejte naši komplexní službu a určitě budete spokojeni.

Ukázka realizované zakázky – tisk reklamní plachty a její umístění

Poprvé publikováno: 20. 6. 2016