Využijte i v létě 2018 naše služby a těšte se ze zajímavých slev a novinek

21.6.2018

Potřebujete zrovna teď na léto využít některou z našich služeb? Věříme, že z bohaté nabídky našich reklamních a grafických služeb si vybere úplně každý. Ať už vlastníte velkou firmu (realizace billboardů, velkonákladový tisk letáků), menší firmu nebo jste živnostník (vizitky, polep automobilů) či koncový zákazník (fotoobrazy na zeď).

Naše reklamní agentura Grafstudio velmi dbá o to, abychom pro zákazníky udělali maximum a rádi se k nám vraceli. Proto dokážeme i reagovat na specifické poptávky, co se týká doby zhotovení, nadstandardních potřeb a podobně.

Do naší práce investujeme maximum úsilí pro maximální spokojenost zákazníků.

A pokud chcete vyzkoušet naše služby zrovna v létě 2018, můžeme Vám rovnou nabídnout řadu slev u mnoha našich služeb. V této aktualitě Vám představíme jen některé služby, které by Vás mohly zajímat. Tyto služby vytváří pilíře našich činností a hodí se pro mnoho příležitostí.

Celopolepy vozidel a reklamní polepy aut

Pokud máte firemní auto, popřemýšlejte, zda by mu neslušel decentní reklamní polep, na němž bude logo Vaší firmy a nejdůležitější kontakty (telefon, webová stránka). Dobře navržený reklamní polep zaujme mnoho kolemjdoucích, kteří se mohou přetavit ve Vaše zákazníky.

 

Reklamní celopolep automobilu

Nemáte firmu a reklamní polep nepotřebujete? Třeba Vás zaujme klasický celopolep auta bez  reklamního sdělení. A kdy jindy než v létě své auto vylepšit pěkným designovým prvkem – polepem či cepolepem? Polep chrání karoserii před prachem, odletujícími kamínky, UV zářením a dodá autu naprosto skvělý a nový vzhled.

Celopolep vozidla

Věděli jste, že kromě celopolepů a polepů aut dokážeme zpracovat i polepy na motocykly, autobusy, notebooky? Zobrazte si všechny služby týkající se polepů a vyberte si 🙂

Cena za celopolepy a reklamní polepy se odvíjí od plochy vylepení, pracnosti montáže a demontáže prvků na karoserii vozidla a samozřejmě na typu fólie. Parametry fólií, které využíváme, si můžete prostudovat zde.

Billboardy, reklamní plachty či polepy výloh

Nabízíme výrazné slevy při objednání několika billboardů (např. 5 a více) zároveň s jejich vylepením a umístěním na budovu. Je často potřebný speciální vysokozdvižný jeřáb, kterým disponujeme a dokážeme tyto billboardy pohodlně zavěšovat kdekoliv je nutné.

instalace billboardu na budově

Billboard, reklamní plachta či polep výloh, to jsou nejefektivnějších formy exteriérové reklamy vůbec. Tato outdoorová reklama se objevuje na výlohách, na budovách, na speciálních tabulích ve městech či u silnic, na sportovních hřištích. Díky své velikosti je dobře navržená venkovní reklama vidět na mnoho metrů a i proto se jedná o jednu z nejúčinnějších forem propagace vůbec.

Levné vizitky

vizitky

Vizitky jsou nezbytnou součástí výbavy každého podnikatele či zaměstnance firmy. Podívejte se, zda Vám náhodou vizitky nedochází a zda máte v kapse či v peněžence dostatečné množství. Nebo přemýšlíte o jejich menším redesignu a vylepšení? Vizitky patří k nejdůležitějším prvkům propagace všech firem. Jedná se o jakýsi každodenní reklamní předmět, který rozdává budoucím klientům obchodní zástupce či jakýkoliv zaměstnanec Vaší společnosti a i vizitka jako taková Vás automaticky reprezentuje.

Navrhneme Vám originální vzhled vizitek, oboustranné či jednostranné na kvalitní materiál za skvělé ceny. Doporučujeme především sadu 1 000 vizitek, která Vás vyjde na 0,78 Kč / vizitka!

500 ks 1000 ks 2000 ks
jednostranné 4/0 450,– 780,– 1450,–
oboustranné 4/0 590,– 850,– 1570,–

Razítka

Která firma by se mohla obejít bez kvalitních razítek? Naše agentura spolupracuje se světoznámou a rozšířenou značkou COLOP, která dělá opravdu pěkná, ale hlavně trvanlivá a kvalitní razítka za skvělé ceny. Můžeme navrhnout až pětiřádkový zápis.

40

  • Při objednání razítka 50 vizitek zdarma.
  • Při objednávce přes internet nad 1000,- bez DPH 100 vizitek zdarma.
  • 15% sleva při objednávce přes internet.
  • V případě hromadného objednání razítek dostanete výraznou slevu.

Sídlíme u Teplic v Ústeckém kraji, ale naše reklamní služby dodáváme po celé ČR

Logo Reklamní agentura Grafstudio

I když naše reklamní agentura Grafstudio sídlí u města Teplice a máme také pobočku v Litvínově, naše klienty máme po celé České republice. Například vizitky, razítka, reklamní textil či předměty jsme schopni zaslat poštou. Co se týká vylepení billboardů nebo celopolepů, tam je nutné počítat s osobním setkáním, protože musíme vše proměřit na místě.

Těšíme se na případnou spolupráci a celý tým reklamní agentury Grafstudio Vám přeje hezké léto!