Výroba plechových vizitek

Výroba plechových vizitek

Vizitky byly, jsou a vždy budou důležitou součástí prezentace každé firmy. Naše agentura se specializuje na tisk, výrobu a návrh vizitek. Standardních barevných vizitek, i těch plechových.

Je důležité vybrat takovou vizitku, která bude vás nebo vaši firmu nejlépe reprezentovat. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti výroby jsme schopni vám spolehlivě pomoci. K výrobě přistupujeme s pečlivostí a s plným nasazením. Naši profesionální grafici zajistí, aby vaše vizitky byly originální, výjimečné a snadno zapamatovatelné pro vaše klienty. Vizitka je „vizitkou“ podnikatele či firmy, proto by podle toho měla vypadat – profesionálně, vkusně, moderně.

Ceník plechových vizitek

Cena plechových vizitek se odvíjí od počtu kusů a dalších parametrů – kontaktujte nás.

Na přání zákazníka kulatíme rohy vizitek, a to zcela zdarma. Výběr vizitky záleží na vkusu každého z nás. Návrh můžete vytvořit sami, nebo v opačném případě vám naše agentura zdarma návrh připraví. Čím větší množství vizitek si objednáte, tím výhodnější pro vás bude cena za jeden kus. Minimální počet kovových vizitek je 30 kusů.

Mohla by vás také zajímat možnost výroby standardních papírových vizitek. Více informací naleznete zde. Přesvědčte se sami, že naše vizitky jsou kvalitní a za rozumnou cenu.

Zasílání vizitek poštou

V případě, že si hotové a vytištěné vizitky nemůžete vyzvednout osobně, rádi Vám je dovezeme a nebo zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu vizitek se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

Ukázka plechových vizitek

Máte o tvorbu vizitek zájem?

Pak neváhejte vyplnit nezávaznou poptávku níže. Jsou dvě možnosti spolupráce:

Máte vlastní grafický návrh vizitky

  • Zašlete nám vlastní grafický návrh vizitky ve formátu PDF, barvy CMYK a specifikujte rozměry (standardně 90×50 mm).
  • Specifikujte, zda máte zájem o zakulacení plechových vizitek.
  • Upřesněte množství vizitek, které chcete vytisknout.
  • Upřesněte způsob dodání vizitek – osobní odběr nebo poštou.

Nemáte vlastní grafický návrh vizitky a chcete si jej nechat od nás zhotovit

  • Zašlete nám podklady, které chcete na vizitce (logo, jméno, adresa, kontaktní údaje, slogan a podobně) a specifikujte rozměry (standardně 90×50 mm).
  • Specifikujte, zda máte zájem o zakulacení plechových vizitek.
  • Upřesněte množství vizitek, které chcete vytisknout.
  • Upřesněte způsob dodání vizitek – osobní odběr nebo poštou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA