Výroba plechových vizitek

Výroba plechových vizitek

Vizitky byly, jsou a vždy budou důležitou součástí prezentace každé firmy. Naše agentura se specializuje na tisk, výrobu a návrh vizitek. Je důležité vybrat takovou vizitku, která bude vás nebo vaši firmu nejlépe reprezentovat. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti výroby jsme schopni vám spolehlivě pomoci. K výrobě přistupujeme s pečlivostí a s plným nasazením. Naši profesionální grafici zajistí, aby vaše vizitky byly originální, výjimečné a snadno zapamatovatelné pro vaše klienty. Vizitka je „vizitkou“ podnikatele či firmy, proto by měla vypadat vkusně.

Cena plechových vizitek

Dle počtu kusů a dalších parametrů se cena pohybuje od  9 Kč za kus.

Na přání zákazníka kulatíme rohy vizitek, a to zcela zdarma. Výběr vizitky záleží na vkusu každého z nás. Návrh můžete vytvořit sami, nebo v opačném případě vám naše agentura zdarma návrh připraví. Čím větší množství vizitek si objednáte, tím výhodnější pro vás bude cena za jeden kus. Minimální počet kovových vizitek je 30 kusů.

Mohla by vás také zajímat možnost výroby standardních papírových vizitek. Více informací naleznete zde.

Zasílání vizitek poštou

V případě, že si hotové a vytištěné vizitky nemůžete vyzvednout, rádi Vám je dovezeme a nebo zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu vizitek se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

Ukázka plechových vizitek

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA