Výroba a tisk plakátů

Výroba a tisk plakátů

Zaujměte plakátem. Plakát je stále jedním z velmi efektivních reklamních pomocníků. Pro úspěch a neúspěch využití plakátů při reklamní akci však záleží na první pohled na maličkostech: na originalitě grafického řešení plakátu, stručnosti a výstižnosti informací, které chce sdělit, případně i na materiálu a rozměru letáku. Nad všemi těmito aspekty v reklamní agentuře Grafstudio přemýšlíme, a proto Vám můžeme zajistit jen ty nejlepší služby.

Jak postupujeme při tvorbě plakátu?

Grafický návrh plakátu

Máte zájem o výrobu a tisk plakátů, ale nemáte svůj grafický návrh? Naše reklamní agentura pro Vás veškeré návrhy a poklady zajistí. Samozřejmě nám svůj návrh grafiky můžete dodat sami. To záleží jen na Vás. Měl by být zhotoven v křivkách a exportován ve formátu PDF, barvy musí být ve CMYK. Případně nám můžete poslat jen hrubě zhotovenou představu, klidně ve Wordu, nebo naskenovaný náčrtek rukou, a mi podle tohoto zadání zhotovíme profesionálně vypadající leták, který Vaše zákazníky opravdu zaujme.

Jaký si přejete rozměr plakátu? A4, A3 nebo větší formáty? U nás to není žádný problém. Zajistíme pro Vás velkoplošný tisk plakátů podle vytvořeného grafického návrhu mající libovolné rozměry, a to až do šířky 2,5 metrů.

Tisk plakátu

Jakmile je grafický návrh hotov a odsouhlasen klientem, je na čase je dát do výroby. Při výrobě plakátů využíváme moderní technologie digitálního tisku, které zaručí vysokou kvalitu. K tisku používáme billboardový papír a síťovinu. Plakáty představují propagační materiál, který zpravidla najdeme v exteriéru. Proto musí být odolné vůči povětrnostním vlivům. To si uvědomujeme a výrobu plakátů tomu přizpůsobujeme. Můžete si být jisti dlouhodobou stálostí barev, a to i v případě, že je plakát na přímém slunečním světle.

Ukázky námi zhotovených plakátů

Velkoformátový tisk plakátů a obrazů
Velkoformátový tisk plakátů a obrazů
Velkoformátový tisk plakátů

Líbí se Vám, co vidíte? Pak nás neváhejte kontaktovat pomocí nezávazné poptávky níže. Rádi pro Vás vytvoříme originální plakáty na míru, které budou fungovat.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA