Sítotisk

Sítotisk

Technika sítotisku se stala velice oblíbenou, protože umožňuje potisknout i velké plochy za nízké ceny. Barva se aplikuje na daný předmět přes sítotiskovou šablonu. Pro potisk sítotiskem se používají rozličné materiály jako například sklo, bavlna, nylon, papír, kov nebo plasty. Sítotisk tedy umožňuje aplikovat jakoukoliv grafiku i na předměty z těch materiálů, na které konvenční způsoby tisku nestačí.

Sítotisk nejčastěji používáme při vysoko nákladové produkci, protože jedině tehdy je jeho využití opodstatněné a skutečně se vyplatí. Vytištěnou grafiku lze dále zpracovávat ořezem nebo výsekem. Potisk sítotiskem je kvalitativně na velice dobré úrovni. Jedná se o jednu z nejlepších metod, kterou současná technika umí nabídnout.

Potisk sítotiskem – na co je vhodný?

Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů jako jsou např.:

  • deštníky
  • čepice
  • trička
  • papírové a PVC tašky

Právě papírové nebo plastové tašky tvoří většinu zakázek, o které mají naši zákazníci zájem, jak můžete vidět na přiložených fotografiích s ukázkami sítotisku. Takto vylepšené předměty se výborně hodí pro reklamní účely a dokáží odlišit a hlavně zviditelnit na první pohled zcela obyčejnou věc.

Sítotisk se rovněž uplatňuje při výrobě menších reklamních předmětů jako jsou samolepky, štítky nebo pro jakýkoliv potisk kovů a dřeva.

Ukázky sítotisku

Sítotisk ukázka

Sítotisk na PVC či papírové tašky jsme realizovali například pro Městskou polici v Litvínově, společnost Europe Direct a Vysokou školu finanční a správní sídlící v Praze.

Máte zájem o potisk textilu či o vyšívání na textil? Zhlédněte naši další službu, v rámci níž tyto potisky realizujeme.

Reklamní předměty Vám zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout osobně

Hotové reklamní předměty, na něž jsme aplikovali sítotisk, si lze po předchozí domluvě vyzvednout na našich provozovnách v Dubí-Drahůnkách nebo v Litvínově, pokud to k nám máte blízko. Adresu najdete v Kontaktech zde.

V případě, že si hotové reklamní předměty nemůžete vyzvednout osobně, rádi Vám je zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu předmětů se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA