Sítotisk

Sítotisk

Technika sítotisku se stala velice oblíbenou, protože umožňuje potisknout i velké plochy za nízké ceny. Barva se aplikuje na daný předmět přes sítotiskovou šablonu. Pro potisk sítotiskem se používají materiály jako sklo, bavlna, nylon, papír, kov nebo plasty. Sítotisk tedy umožňuje aplikovat jakoukoliv grafiku i na předměty z těch materiálů, na které konvenční způsoby tisku nestačí.

Sítotisk nejčastěji používáme při vysokonákladové produkci, protože jedině tehdy je jeho využití opodstatněné a skutečně se vyplatí. Vytištěnou grafiku lze dále zpracovávat ořezem nebo výsekem. Potisk sítotiskem je kvalitativně na velice dobré úrovni.

Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů jako jsou např. deštníky, čepice, trička, papírové i PVC tašky. Právě papírové nebo plastové tašky tvoří většinu zakázek, o které mají naši zákazníci zájem, jak můžete vidět na přiložené fotografii s ukázkami sítotisku. Takto vylepšené předměty se výborně hodí pro reklamní účely a dokáží odlišit a hlavně zviditelnit na první pohled zcela obyčejnou věc.

Sítotisk se rovněž uplatňuje při výrobě menších reklamních předmětů jakou jsou samolepky, štítky nebo pro jakýkoliv potisk kovů a dřeva.

Ukázky sítotisku

Sítotisk ukázkaSítotisk na PVC či papírové tašky jsme realizovali například pro Městskou polici v Litvínově, společnost Europe Direct a Vysokou školu finanční a správní sídlící v Praze.

 

Máte zájem o potisk textilu či o vyšívání na textil? Zhlédněte naši další službu, v rámci níž tyto potisky realizujeme.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA