Výroba štítků

Výroba štítků

Naše reklamní agentura Grafstudio z Litvínova se specializuje rovněž na výrobu i návrh kvalitních a originálních štítků – plastových, kovových i plechových. Využití štítků se meze nekladou – jsme schopni zajistit návrhy i výrobu štítků nejrůznějších rozměrů při využití mnoha zajímavých materiálů. Kvalita zpracování a zejména životnost štítků patří k našim největším prioritám.

Návrh štítku

Máte svou představu, jak by měl štítek vypadat? Dejte nám návrh a my vám připravíme štítky. Nemáte-li žádnou inspiraci, nevadí. Naše agentura rovněž zajišťuje návrhy a podklady. Vše, co je potřeba.

Ve většině případech nám stačí upřesnit jen několik parametrů:

  • Přibližný rozměr štítku a jeho umístění (na dům, na dveře, …) – materiál Vám podle tohoto zadání sami doporučíme, případně i poradíme, zda je potřeba štítkům navrtat otvory pro uchycení a podobně.
  • Předběžný obsah štítku (jaký nápis / nápisy / motivy na něm chcete) – postačí, když text štítku napíšete do dokumentu Word nebo do e-mailu.

Materiál štítků a výhody našeho řešení: precizní zpracování, dlouholetá životnost

Dodáváme štítky v plastové či plechové podobě a je možné připravit výrobní štítky opatřené samolepící fólií. Dále na přání zaoblujeme hrany štítků či je opatřujeme dírkami k vrtání. Oceníte odolnost námi vyrobených štítků. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jen tak se nesmažou.

Pro jaké účely jsou štítky vhodné?

  • nejrůznější popisné štítky na dům
  • štítky do interiérů budov
  • štítky na dveře kanceláři, hal, průmyslových provozů
  • štítky na poštovní na schránky
  • štítky označující sídlo firmy
  • a další možné účely

Štítky Vám zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout osobně

Hotové štítky si lze po předchozí domluvě vyzvednout na našich provozovnách v Dubí-Drahůnkách nebo v Litvínově, pokud to k nám máte blízko. Adresu najdete v Kontaktech zde.

V případě, že si hotové štítky nemůžete vyzvednout osobně, rádi Vám je zašleme poštou v případě delší vzdálenosti. U malých zakázek a malého počtu štítků se k celkové ceně přičítají nálady na zaslání dle tarifů České pošty. V případě větších zakázek se vše domlouvá individuálně.

Ukázka: sublimační potisk termohrnku

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA