Výroba štítků

Výroba štítků

Naše reklamní agentura Grafstudio z Litvínova se specializuje rovněž na výrobu i návrh kvalitních a originálních štítků. Využití se meze nekladou – jsme schopni zajistit návrhy i výrobu štítků nejrůznějších rozměrů při využití mnoha zajímavých materiálů. Kvalita zpracování a zejména životnost štítků patří k našim největším prioritám.

Návrh štítku

Máte svou představu, jak by měl štítek vypadat? Dejte nám návrh a my vám připravíme štítky. Nemáte-li žádnou inspiraci, nevadí. Naše agentura rovněž zajišťuje návrhy a podklady. Vše, co je potřeba.

Ve většině případech nám stačí upřesnit jen několik parametrů:

  • přibližný rozměr štítku a jeho umístění (na dům, na dveře, …) – materiál Vám podle tohoto zadání sami doporučíme, případně i poradíme, zda je potřeba štítkům navrtat otvory pro uchycení a podobně
  • předběžný obsah štítku (jaký nápis / nápisy / motivy na něm chcete) – postačí, když text štítku napíšete do dokumentu Word nebo do e-mailu

Materiál štítků a výhody našeho řešení: precizní zpracování, dlouholetá životnost

Dodáváme štítky v plastové či plechové podobě a je možné připravit výrobní štítky opatřené samolepící fólií. Dále na přání zaoblujeme hrany štítků či je opatřujeme dírkami k vrtání. Oceníte odolnost námi vyrobených štítků. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jen tak se nesmažou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA