Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

15.1.2023

Co jiného než firemní vizitka je tou Vaší nejdůležitější „vizitkou“ před Vašimi zákazníky a obchodními partnery. Na vizitce mnoho klientů poprvé spatří Vaše logo a má možnost se seznámit s Vaší firemní identitou. U razítek je situace podobná – razítko musí mít nejen čistě pragmatickou funkci, ale také záleží na designu orazítkovaných informací, na jejich čitelnosti a kvalitě… Ve zkratce je nutné, aby oba artikly byly profesionálně zpracované, jen tak Vás jako profesionály ve svém oboru mohou nejlépe reprezentovat.

Jelikož jsou razítka i vizitky velmi využívanými službami, nabízíme na ně řadu slevových množstevních akcí, takže máte možnost i ušetřit.

Správná vizitka má zaujmout a musí vynikat originalitou, ale i čitelností

Výroba a tisk vizitek

Mějte své vizitky stále při ruce a na dosah – nikdy nevíte, kdy se Vám budou hodit. Proto si zkontrolujte, zda máte v kapsách, v peněženkách, v pracovních kufřících a podobně dostatečné množství vizitek. Pokud tomu tak není nebo byste je potřebovali trochu „oživit“, zadejte nám poptávku na tvorbu vizitek nových.

Jak už jsme připomněli, vizitky jsou tím základním spojovacím bodem mezi Vámi a klientem. Odtud klient ví, s kým komunikuje, na koho se může obrátit, kde má firma provozovnu a na jakou webovou adresu se může podívat, když bude potřebovat další info.

Jsme Vám schopni nabídnout hned několik způsobů vyhovotevení Vašich vizitek.

Především se specializujeme na tisk a výrobu kvalitních laminovaných barevných vizitek (matné i lesklé), ale můžete vyzkoušet i netradiční plechové vizitky.

Jsme Vám schopni nabídnout tvorbu originálního vzhledu vizitek, v oboustranném či jednostranném provedení na matném / lesklém laminu za skvělé ceny. Doporučujeme především sadu 1 000 vizitek v jednostranném provedení, která Vás vyjde na 0,78 Kč / vizitka!

500 ks 1000 ks 2000 ks
jednostranné 4/0 450,– 780,– 1450,–
oboustranné 4/0 590,– 850,– 1570,–

Více o výrobě a tisku barevných vizitek se dočtete zde.

Razítko je Vaší druhou vizitkou na firemních tiskovinách, fakturách a smlouvách, které pomáhá spoludotvářet celkový dojem

Žádná firma se bez kvalitních razítek prostě neobejde. Naše agentura spolupracuje se špičkovou značkou COLOP, která dělá opravdu pěkná, ale hlavně trvanlivá a kvalitní razítka za skvělé ceny. Díky některým typům razítek můžete mít i nadstandardní pětiřádkový zápis. Můžete si i samozřejmě vybrat, jestli budete chtít razítka jednobarevné či vícebarevné, a také zda dáte přednost datumovým nebo číslovacím razítkům.

Proč je u nás výroba razítek tak výhodná?

  • Při objednání razítka Vám dále vyhotovíme 50 vizitek zdarma.
  • Při objednávce přes internet nad 1000,- bez DPH získáte 100 vizitek zdarma.
  • Pokud si razítka objednáte přes internet, získáte 15% slevu!

Doporučujeme skvělé razítko EOS 40

[bs_row class=“row“]
[bs_col class=“col-sm-6″]

Colop EOS 40 – 409,00 Kč bez DPH

  • Rozměr otisku: 59 x 23 mm
  • Barva strojku: modrá
  • Počet řádků: 6
  • Barva polštářku: černá, modrá, červená

[/bs_col]
[bs_col class=“col-sm-6″]

40

[/bs_col]
[/bs_row]

V případě hromadného objednání razítek dostanete výraznou slevu, neváhejte a objednávejte razítka ještě dnes přes objednávkový formulář.

Líbí se Vám naše nabídka? Vyzkoušejte i další služby naší reklamní agentury.

Naše reklamní agentura Grafstudio se vždy snaží vyjít vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků. Ať už se jedná o polep automobilů, tvorbu vizitek či navržení a realizaci billboardů, do naší práce investujeme maximum úsilí pro spokojenost zákazníků.

Sídlíme v Ústeckém kraji, působíme po celé ČR.

I když máme hlavní provozovnu u města Teplice a další ve městě Litvínov, pomáháme naším klientům po celé České republice. Například vizitky či razítka jsme schopni zaslat expresně poštou. Neváhejte se na nás proto kdykoliv obrátit s Vaší poptávkou, budeme za ni rádi.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Přejeme hezké vánoce a úspěšný nový rok 2018,
Tým reklamní agentury Grafstudio