Reklamní USB flash disky – potisk USB disků

Reklamní USB flash disky – potisk USB disků

USB flash disk je v dnešní době výbavou téměř každého člověka – mít mobilní přenosné úložiště na dokumenty, obrázky či hudbu je naprostou samozřejmostí. Reklamní agentury si uvědomují obrovský potenciál těchto zařízení a přicházejí se zajímavým řešením zejména pro malé i větší firmy, jak se ještě více zviditelnit.

USB disk nebo taky „fleška“ je díky častému využívání velmi oblíbeným reklamním předmětem obecně. Srovnáme-li užitečnost disku např. s reklamní propiskou, její uživatel ji sice může nějaký čas používat, ale po čase ji často „zahodí“. Podobný osud flešku s mnohdy osobními a důležitými daty nepotká, tudíž reklama je uživateli na očích i několik let.

Dobře vymyšlený potisk USBčka navíc dobře reprezentuje Vaši firmu samotnými zaměstnanci. Ti se často účastní schůzek s klienty, USB disky klientům půjčují a podobně – to, že i na USB disku je logo či slogan Vaší firmy, působí profesionálním a osobním dojmem, který klient vyhodnotí pozitivně.

Naše reklamní agentura Grafstudio se výrobou a potiskem originálních reklamních USB disků intenzivně zabývá: zajistíme od dodavatele libovolné množství flashdisků o různých kapacitách, navrhneme originální potisk a pak jej moderní technologií na USB disk aplikujeme.

Tento vhodný a hlavně praktický firemní reklamní předmět Vám pomůže oslovit další potenciální klienty. Kontaktujte nás přes Nezávaznou poptávku níže a společně určitě najdeme nejvhodnější řešení.

Ukázka potisku USB disku:

reklamní-flash-disc

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]