Výroba reklamních předmětů

Výroba reklamních předmětů

Upozorněte na sebe reklamními předměty

Reklamní předměty se ukázaly být šikovným a efektivním pomocníkem v marketingových kampaních. Poskytujeme širokou škálu zboží od propisek, přívěsků, klíčenek, zapalovačů až po kalendáře, hodinky nebo diáře. Grafický návrh zákazníka zpracujeme přímo na reklamní předmět a po schválení výrobku klientem začínáme s výrobou. Je možné objednávat celý rok, k pohodlnému výběru vám poslouží naše obsáhlé katalogy, které jsou k dispozici níže na našich webových stránkách.

Každého potěší, když mu darujete drobnost. Bude-li na daném předmětu logo vaší firmy, vryjete se obdarovanému do paměti, a tak budou mít z předmětu prospěch obě strany. Jde o jednoduchou a fungující reklamu.

Proč reklamní předměty?

Máte své firemní reklamní předměty, nebo stále ještě tento druh reklamy přehlížíte? Reklamní předměty jsou oblíbeným druhem reklamy. Lidé rádi dostávají zadarmo různé předměty, zvlášť když jsou praktické a hezké. Vaši obchodní partneři budou spokojeni a vy budete mít jistotu, že logo či slogan vaší firmy budou mít stále na očích.

A jaké reklamní předměty volit? Záleží na mnoha faktorech. Většinou jde o drobné a praktické předměty. Rozšířený je reklamní textil. Pokud vypadá dobře, jde o velmi pěkný dárek.

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí výrobu elegantního reklamního textilu, potisk triček či vyšívání firemních log a jmenovek. Reklamní agentura nabízí i aromatické visačky, propisky, diáře a kalendáře a mnoho dalšího. Vyberte si z aktuálního katalogu předměty, které budou nejlépe prezentovat vaší firmu.

Nechte si připravit reklamní agenturou předměty, které můžete rozdávat svým obchodním partnerům. Využívejte efektivně snadno dostupné druhy reklam.

Ukázky reklamních předmětů

Diáře a kalendáře

  • Při objednání kalendářů – reklamní dotisk zdarma
  • Při objednání diářů – výroba raznice zdarma

Katalogy dalších reklamních předmětů

Rádi vám zajistíme různé druhy reklamních předmětů pro Vaší firmu. V našem katalogu naleznete základní nabídku toho, čím můžete prezentovat vaší firmu. V případě, že zde nenaleznete co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.

Reklamní SPZ na auta

Aromatické visačky s potiskem

Reklamní textil Adler 2013

Reklamní textil Alex Fox 2013

Reklamní předměty MPM 2015/2016

Reklamní předměty DGtip 2016

Mohlo by vás zajímat

Aromatické visačky

Reklamní textil a trička

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]