Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Nabízíme Vám komplexní službu, která je potřebná pro umístění Vašich outdoorových reklamních předmětů do určitých výšek.

Touto službou vycházíme vstříc našim zákazníkům a jejich požadavkům. Tímto přístupem se také odlišujeme od konkurence: většinou se můžete setkat s tím, že Vám některá z agentur vytvoří grafický návrh reklamy, reklamu vytiskne, ale již Vám nezajistí její polep na hůře dostupných místech, tedy ve vyšších výškách.

V případě velkoplošné reklamy, která při správném provedení a umístění dosahuje značného efektu, je nutné ji umístit na dobře viditelné místo, které si však mnohdy žádá výškové práce. Díky tomu lze Váš billboard nebo jiný reklamní předmět umístit viditelně na frekventovaná místa a je velká pravděpodobnost, že zaujme velké množství potenciálních klientů.

Ceník

  • Plošina pro výškové práce za auto – cena na dotaz.
  • Vypůjčení výškové plošiny – cena na dotaz.

Tak jako u našich dalších služeb, i v tomto případě nabízíme individuální přístup a uvedené ceny jsou orientační a určené pro spolupráce spíše jednorázového charakteru. Kontaktujte nás a domluvíme se na dlouhodobější spolupráci nebo v případě specifických požadavků jsme schopni zajistit odpovídající techniku.

Nejedná se o obvyklý standard, proto se často musí zákazníci od konkurence obracet na specializované firmy, které zajišťují pouze výškové práce. Práce s výškovou plošinou vyžaduje odbornou kvalifikaci, speciální techniku a je tudíž poměrně drahá v porovnání s tím, kolik stojí návrh a výroba samotného billboardu nebo reklamní tabule. Využijte této příležitosti a nechte, aby Vám naše agentura Grafstudio zařídila vše potřebné včetně instalace výsledného díla za odpovídající cenu.

Pronájem 20 m výškové plošiny

Pronájem výškové plošiny včetně obsluhy. Cena na dotaz.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA