Výroba a tisk pozvánek

Výroba a tisk pozvánek

Každá akce, o které chcete dát vědět a především na kterou chcete pozvat lidi, vyžaduje pozvánky. Jak vyrobit pozvánku, která zaujme? Přenechte tuto starost na naší reklamní agentuře.

Pozvánky od reklamní agentury Grafstudio

Pozvánky informují o tom, kde se určitá akce koná, v jaký čas a co je její podstatou. Každý by asi zvládl dát tyto informace dohromady. Pozvánka by však měla nejen informovat, ale především zaujmout. Nikdo nechce, aby pozvánku, kterou někomu předá či pošle, skončila někde založená, v horším případě v koši, a to jen proto, že dotyčného nezaujala ani natolik, aby si ji přečetl celou.

Pokud nechcete, aby skončily takto i vaše pozvánky, nechte si ji vyrobit naší reklamní agenturou. Zabýváme se jak výrobou, tak i tiskem pozvánek. Při výrobě pozvánek se zaměřujeme na všechny její stránky. To znamená, že se nesoustředíme jen na údaje na pozvánce a design, ale tiskneme je i na velmi kvalitní křídový papír. Můžete samozřejmě přijít i se svým vlastním grafickým návrhem pozvánek a reklamní agentura vám je i kvalitně vytiskne. Vaši vlastní představu budeme respektovat, ale zároveň vás seznámíme s dalšími možnostmi. Konečný výběr grafického návrhu je jen na vás.

Většina pořádaných akcí vyžaduje mnohé starosti. Ušetřete si alespoň část z nich a přenechte reklamní agentuře výrobu a tisk pozvánek.

Ať už připravujete pozvánku na jakoukoliv akci, důležité je zaujmout. My víme, jaké prvky na pozvánce nejlépe zapůsobí na lidi. Proto vám kromě výroby a tisku pozvánek nabízíme konzultaci a vypracování návrhu.

Zaměřujeme se nejen na kvalitní grafiku, ale i materiál pozvánek. Nejčastěji je tiskneme na matný či lesklý křídový papír o síle od 135G do 300G. Připravíme vám i pozvánky s atypickými rozměry. Reklamní agentura Grafstudio je flexibilní. Pozvánky můžete mít jednostranné či oboustranné, černobílé či barevné atd. Potěší vás i příznivé ceny a krátká dodací lhůta.

Ukázka – svatební oznámení

výroba svatebního oznámení

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA