Tvorba PF a přáníček pro různé příležitosti

Tvorba PF a přáníček pro různé příležitosti

Ke konci kalendářního roku je pro každou malou či velkou firmu téměř povinností vymyslet pro svoje dlouhodobé klienty a zaměstnance vánoční a PF přání. Originálním přáníčkem sdělíte, že Vám na nich záleží a přejete jim tím vše nejlepší do jejich života.

Takové přáníčko však také slouží jako poděkování za předcházející spolupráci. Přáníčkem vyjadřujete, že si této vzájemné spolupráce mezi vámi ceníte a přejete si v ní nadále pokračovat.

Samozřejmě přáníčka se mohou zasílat k různým příležitostem, nejen na Vánoce či k Novému roku. Možností je plno a dále na této stránce si některé představíme.

Tvorba grafického návrhu přání

Máte-li svou představu, jak mají Vaše přáníčka vypadat, zašlete nám návrh. Z této skici můžeme zpracovat originální profesionální návrh a poskytnout Vám jej v elektronické podobě pro e-mailovou rozesílku.

Takto vytvořený grafický design pfka či jiného přání však slouží zejména jako zdrojový materiál pro tisk. Mělo by se upřednostňovat zasílání přáníčkem poštou (či jej předat jakkoliv jinak), protože jde o mnohem osobnější způsob než v případě globalizujícího hromadného newsletteru.

Tisk přáníček

Podle Vaší poptávky a preferencí následně vyrobíme libovolný počet kusů. Od kusové výroby, např. pokud chcete přáníčko vyhotovit pouze pro pár klientů či zaměstnanců, ale zajistíme i hromadnou výrobu pro rozesílku poštou.

Nejsme v ničím v tomto ohledu limitování a záleží jen na Vašich možnostech a přáních.

Atypicky tvarovaná (vyřezávaná) přání jako aromatická visačka

Kromě konvenčního formátu přání (pohlednice, obálka, obálka k otevření, …) Vám také nabízíme originální zpracování libovolného přáníčka do aromatické visačky. Můžete si být jisti, že toto voňavé přání neskončí jen chvíli na stole v obývacím pokoji klienta či v kanceláři v šuplíku, ale že jej obdarovaný využije ve firemním autě (voňavý stromeček do auta), v kanceláři, zkrátka všude tam bude přání díky jeho užitečnosti a zajímavosti vidět lépe.

Tímto provedením (jako aromatická visačka) chceme nabídnout zákazníkům možnost, aby se v každoroční záplavě PFek a přání to jejich v moři ostatních tak jednoduše neztratilo.

Z na první pohled „nevinného přání“ se může rázem stát efektivní reklamní předmět, který vám může přivést nové potenciální zákazníky.

Způsob zhotovení přání jako aromavisačky

Reklamní agentura Grafstudio Vám navrhne visačky zcela na míru, aby respektovaly a reprezentovaly Vaší firemní identitu (logo, slogan firmy a pod.).

Voňavá PF a další přání tiskneme na kašírovanou lepenku s matným povrchem o tloušťce 1,6 milimetrů. Při tisku využíváme moderní technologii – UV ofsetový tisk v barvách CMYK. Lepenka je ovoněná standardizovanými a naprosto zdravotně nezávadnými potravinářskými vůněmi a esencemi.

Vyzkoušejte přáníčka k libovolným příležitostem

Tato standardní přáníčka či v podobě osvěžovačů vzduchu (aromavisačky) nemusíte využívat pouze na konci roku. Možnosti využití jsou téměř neomezené:

  • Blíží se výroční založení Vaší firmy? Zhotovte pro tuto vzácnou příležitost originální přání.
  • Skvěle se hodí k rozeslání všem klientům jako poděkování za věrnost.
  • V rámci reklamní kampaně při zavádění nového produktu či služby na trh.
  • V kusové výrobě jako originální přáníčko k narozeninám, k životnímu jubileu,
  • Aromavisačka či standardní přání k Valentýnovi, k Velikonocům, k různým státním svátkům
  • Možností je plno – čekáme na Vaše originální návrhy a poptávky.

Ukázka aromatického voňavého PF přání firmy

PF 2017 grafstudio

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA