Tvorba internetových stránek

Tvorba internetových stránek

Pomůžeme vám s tvorbou internetových stránek za ty nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní tvorbu webových stránek se zajištěním všeho potřebného. Poskytujeme rozmanité služby od jednoduchých stránek až po rozsáhlé weby. Rádi vám poradíme a pomůžeme s volbou služby vhodné právě pro vás a váš internetový projekt.

Tvorba www stránek a webdesign prochází již od svého vzniku dynamickým vývojem. Bez nadsázky lze tvrdit, že web, který byl vytvořený před dvěma lety a byl prošpikován nejnovějšími technologiemi a akceptoval nejnovější trendy, je dnes zastaralý. Technologii flash střídají mnohem sofistikovanější funkce HTML5 a jquery knihoven, web lze pohodlně prohlížet z nejrůznějších zařízení (od televizorů přes klasické stolní monitory až k mobilním telefonům a tabletům).

Naše studio však tuto obecnou specifičnost internetových prezentací chápe a dělá všechno proto, aby udrželo s vývojem technologií krok a mohlo tak svým zákazníkům nabídnout vždy nejnovější a nejlepší řešení. Což není například u konkurence vždy samozřejmostí. Nejen z tohoto důvodu využíváme ve webových stránkách našich klientů redakční systém WordPress pro administraci obsahu, který je pravidelně aktualizovaný a nedochází k tomu, co u některých komerčních redakčních systémů, tedy že na svou aktualizaci čekají i několik let.

Redakční systém WordPress je navíc ideální pro tzv. dynamické internetové prezentace – po nakódování grafického návrhu a implementace systému jsou všechny obsahové části webu k dispozici pro úpravu uživatelem. Uživatel navíc nemusí umět ani základy html, protože úpravy probíhají přes přehledný textový editor a intuitivní administrátorské prostředí. Uživatel může naráz uploadovat několik desítek obrázků, přidávat aktuality, produkty, spravovat poptávkové formuláře… Pomocí několika desítek námi odzkoušených systémových doplňků lze docílit téměř jakékoliv konfigurace.

Při tvorbě originálního grafického návrhu akceptujeme požadavky klientů, aktivně s nimi komunikujeme, aby byl spokojený klient, my i ten nejdůležitější prvek – návštěvník a tudíž Váš potenciální zákazník. Svěřte tvorbu www prezentace našim odborníků, kteří Vám vysvětlí a navrhnou vše potřebné.

Do naší nabídky tvorby www stránek patří také:

  1. Tvorba www stránek s redakčním systémem pro snadnou aktualizaci obsahu.
  2. Tvorba grafiky pro Vaše stránky dle vašich požadavků.
  3. Použití grafického vzhledu z katalogu. Můžete si tak vzhled stránek vybrat předem ze stovek hotových návrhů a ještě ušetříte.
  4. Možnost jednoduchého vkládání do stránek fotogalerií, formulářů a videa.
  5. Zajištění registrace české domény a celý technický provoz. Nemusíte se tak starat o technickou část provozu vašich www stránek.
  6. Zajištění individuálního školení a konzultace přes SKYPE. Vše co budete potřebovat, včetně aktualizace stránek přes redakční systém, vás rádi naučíme.
  7. SEO optimalizace internetových stránek zajistí vyšší návštěvnost a viditelnost.
  8. Registrace do internetových katalogů zajistí větší množství zpětných odkazů a tím i zvýšení návštěvnosti vašich internetový stránek.
  9. Zpracování a vložení poskytnutých materiálů do vašich stránek, tak abychom vám ušetřili čas. Jedná se o texty obrázky, fotogalerie produktů atd.
  10. Integrace systému pro sledování návštěvnosti na stránkách.

V případě poptávky na jiné služby nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyhovíme vašim požadavkům.

Ukázky našich prací:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA