Reklamní vlajky – muší křídla

Reklamní vlajky – muší křídla

Pečlivě jsme pro Vás připravili zcela novou službu. Jedná se o výrobu a potisk speciálních reklamních vlajek, kterým se říká a my je takto budeme nazývat také, muší křídla. Připravili jsme několik variant co se týká tvaru, i uchycení reklamní vlajky. Máte možnost výběru z několika druhů podstavců pro různé situace.

Proč muší křídla využít?

Tento typ venkovní (outdoorové) reklamy je velmi efektivní. Není zas tak častý oproti polepům výloh nebo plakátům a můžete si tedy být jisti, že s tímto typem zaujmete téměř každého. Výborně se hodí před provozovnu k venkovním dveřím, u výlohy obchodu, před restaurací, na různé akce nebo veletrhy či dokonce na firemní vozidlo – zkrátka všude tam, kde je důležitá prezentace Vaší značky. Na muších křídlech vyhotovených podle firemních barev velmi dobře a efektně působí logo společnosti a slogan.

Kreativitě se meze nekladou, takže podoba muších křídel může být přesně podle Vašich představ. Pokud s návrhem muších křídel chcete poradit, ochotně Vám pomůže některý z našich grafiků a společně najdeme to nejlepší řešení. Konzultace nad podobou těchto vlajek včetně nezávazné kalkulace je zcela zdarma!

Varianty muších křídel

musi-kridla

Cena těchto reklamních vlajek se odvíjí podle rozměrů vlajek (XS, S, M, L, XL – můžete si vybrat z několika rozměrů viz Ceník a Vzory muších křídel v PDF) a podle typu podstavce:

  • 1) deska 30×30 cm nebo 40×40 cm bez rotátoru – hodí se pro přenosné využití vlajky
  • 2) deska 40×40 cm nebo 55×55 cm s rotátorem – velmi efektní při působení větru
  • 3) nájezdový stojan (pod kolo vozidla) – propagovat svou firmu můžete i velmi netradičně na autě
  • 4) plastový vrtný trn – pro fixní umístění, ale i jednoduché odvrtání pro případnou změnu místa
  • 5) křížový stojan – hodí se i do interiérů

Vzory a specifikace muších křídel

Muší křídla vzory včetně různých podstavců

Ukázka reklamních muších křídel

kridlo

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA