Výroba reklamních tabulí

Výroba reklamních tabulí

Proč vsadit na propagaci pomocí reklamních tabulí

Chcete zaujmout své potenciální zákazníky opravdu efektivní a zároveň tradiční formou reklamy? Pak budou reklamní tabule (billboardy) pro Vás tou pravou volbou. Tento typ reklamy i v dnešní době převládá nad ostatními, a právem – s reklamními tabulemi různého druhu se můžete setkat bez nadsázky na každém kroku.

Reklamní tabule (billboardy) se používají v interiérových i v exteriérových prostorách. Strategicky se umísťují tam, kde jsou snadno viditelné a kde není jiná možnost, jak upozornit zákazníky na prodej a služby. Reklamní tabule mohou zákazníky upozorňovat na blízkost dané prodejny či jen propagovat určitý produkt nebo službu, blížící se kulturní a sportovní akci nebo mohou být součástí předvolebních kampaní všech typů.

Naše nabídka reklamních tabulí a postup při jejich výrobě

 • Svým klientům nabízíme osvědčené a velmi kvalitní předřezané tabule až do velikosti 2 x 3 m.
  Samozřejmě že výslednou velikost billboardu to nijak neomezuje, právě naopak. Spojením více kusů dohromady lze dosáhnout i větších formátů a téměř libovolných rozměrů. Kompaktní předřezané tabule jsou navíc cenově velmi příznivé. V mnoha případech je navíc rozměr 2 x 3 m naprosto dostačující (např. tabule v prostorách nádražní budovy, tabule umístěná na reklamních stojáncích na fotbalovém hřišti apod.).
 • Na (spojené) tabule se následně nanese grafika a nalepí ochranná fólie.
  Grafiku nám můžete dodat v křivkách ihned pro tisk nebo jsme Vám schopni ji připravit dle Vašich přání a požadavků.
 • Tabule montujeme podle příslušných podkladových materiálů a umístění na zeď provádíme pomocí tekutých hřebíků nebo pomocí hmoždinek a šroubů.
 • Síla tabulí se pohybuje od 1 mm do 10 mm. Vesměs platí, že čím silnější tabule, tím je odolnější.
 • Tabule mohou být zhotoveny z různých materiálů, převládají však plastové či plechové tabule. K výrobě reklamních tabulí zpravidla používáme různé druhy odlehčených PVC nebo jiné lehké, ale přesto odolné materiály, např. plech. Výběr materiálu záleží především na umístění reklamní tabule, zda mát být lehce přenosná a skladná a podle dalších faktorů.

Druhy materiálů používaných na reklamní desky

 • Perspex – plexisklo lité a extrudované.
 • Polykarbonát Arla – komůrkové desky.
 • Dibond – hliníkové sendvičové desky.
 • Polyester Petplus – polyesterové desky, jež patří do skupiny ekologických plastových materiálů.

Vsaďte na kvalitu a nechte si vyrobit reklamní tabule od nás

Naše reklamní agentura Grafstudio má s návrhem, výrobou a montáží reklamních plachet bohaté zkušenosti. Za léta našeho působení jsme jich realizovali několik set v okolí našeho působení (Most. Litvínov, Teplice), ale i po celé ČR.

Tabule jsme vytvářeli pro řadu významných klientů, ke kterým patří například Leo Express provozující železniční přepravu. Ukázky vybraných referencí můžete zhlédnout níže.

Reklamní tabule (billboardy) pro společnost Leo Expres

Další ukázky reklamních tabulí

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA