Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

19.10.2021

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají.

Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. Berte vizitku jako nezbytnou součást prezentace sama sebe, potažmo vaší firmy.

Výroba a tisk vizitek

Jak by měla kvalitní vizitka vypadat? Je žádoucí, aby vycházela z vaší činnosti, které se věnujete. Váš zákazník (či potenciální klient) si vás díky ní snadněji zapamatuje a vy v tu chvíli přestanete být jen jeden z mnoha možných kontaktů. Rovněž podle vhodně vytvořené vizitky zákazník už jen při pohledu na ni okamžitě zjistí, čím se zabýváte.

Otázkou je, jak by měla vypadat vizitka, která zaujme. Tápete? Pomůžeme vám. V naší reklamní agentuře Grafstudio víme, jak originální vizitkou zaujmout.

Ceník matných i lesklých barevných vizitek (300g a 350g)

500 ks 1000 ks 2000 ks
jednostranné 4/0 450,– 780,– 1450,–
oboustranné 4/0 590,– 850,– 1570,–

Nabízíme vám výrobu a tisk barevných vizitek, které splňují potřebné designové požadavky. Samozřejmostí je i kvalita materiálu, ze kterých se vizitky vyrábějí. Potěší vás i příznivá cena. Vizitky koupíte již od 0,9 Kč za kus.

Chcete být opravdu originální? Vsaďte na originální plechové vizitky

Naše agentura se specializuje rovněž na návrh i výrobu v poslední době velmi oblíbených plechových vizitek. Plechové vizitky evokují luxus, preciznost bez kompromisů.

Ukázka luxusních plechových vizitek se zakulacenými rohy:

Výroba plechových vizitek

Ceník plechových vizitek

Cena výroby plechových vizitek je pochopitelně vyšší než u těch klasických. Podle počtu kusů a dalších parametrů (zakulacený rohů, výřezy apod.) se cena pohybuje od 9 Kč za kus. Minimální počet kovových vizitek je 30 kusů. V případě, že si však objednáte vizitek mnohem více, vám nabídneme velmi zajímavou zlevněnou cenu.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit

Máte svůj vlastní nápad na grafické zpracování vizitky? Předložte nám ho a v naší reklamní agentuře vám vizitky rozpracujeme a vytiskneme.

Nebo máte jakýkoliv dotaz? Potřebujete zkonzultovat svůj záměr? Kontaktujte nás.

Udělejte dojem na své klienty vizitkou. Reklamní agentura Grafstudio vám s přípravou působivých vizitek pomůže.

Článek poprvé publikován: 18. 8. 2014